Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy mindig...

Secret15 kérdése:

Mért van az, hogy mindig engem piszkálnak az osztályban? Ha nem teszek semmi rosszat akkor is piszkálnak.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
te vagy a gyenge láncszem, vmi miatt téged a legkönnyebb szadizni. vkit zúzz le, és tuti leszállnak rólad.
2011. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Deh... úgy nekem részben az a bajom,h ilyen trió vagyunk és amikor délután lemegyünk focizni még jön 2fiú haver és úgy van,h fiúk a lányok ellen és mindig beállít a xy kapuba direkt (egós leszek egy kicsit),de én tudok focizni ő meg nem és ezt tagadja és sztem(féltékeny egy kicsit rám) és azért állít kapuba. És a másik barátnőm (xy2) pedig azt mondta,h szóljak neki,h nem akarok kapuba menni,de ő erre csak azt mondja,h akk szállj ki... és akk mondja a xy2,h akk szóljak be neki és mondtam,h azt meg nem akarom mert a xy olyan osztálykirálynő szerűség ... fél tőle mindenki ... "mindent megkaphatok" típus... és nem akarok beszólni mert akk ellenem fordíja az osztályt ... ilyenkor mit tegyek (olyan kommit nem kérek amiben tanár is van ...)
2011. ápr. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!