Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Emberek akik egyedül érzik...

Emberek akik egyedül érzik magukat az osztályban! Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
nagyon sokszor látom hogy sokan kiírják h nagyon egyedül érzik magukat,senki sem figyel rájuk az osztályukban.velem is ez van,7.-es vagyok,és az osztályomban nem is az van hogy utálnak,hanem egész egyszerűen levegőnek néznek,nem kerülik a társaságomat,és ha odamegyek hozzájuk beszélgetnek velem,csak egész egyszerűen nincs közös témám velük,és unalmasak.a lányok nagyon összetartanak az osztályba,és mindig együtt mennek valahová,de engem sose hívnak,ami nem is olyan baj ,mert úgyse érzem magam velük jól magam,csak ők mindig ezekről beszélnek hogy milyen jó volt.és ilyenkor mindig eszembe jut hogy senkim sincsen akiben annyira megbízhatnák,megbeszélhetném a dolgokat.a sulin kívül is vannak barátaim,de azok inkább csak felszínes kapcsolatok.
2012. márc. 20. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az osztályban csak 7-en vagyunk..4 lány és 3 fiú.Hogy is mondjam mi lányok fogjukrá hogy összetartunk,de mindigis voltak olyan napok amikor 3-an jobban megvannak és a negyediket kitúrják..Ilyenkor nem sok mindent tudsz csinálni.Vagy megpróbálsz más társaságot keresni,mondjuk egy fiúval barátkozni,vagy pedig beszélsz velük erről..majdcsak megváltozik.Lassan nyolcadikos leszel és úgyis elmész abból az iskolából.A középsuliban majd jobb lesz,ott már az elején ki tudod építeni a kapcsolatokat.
2012. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én teljesen ugyanígy vagyok csak velem annyi a különbség hogy nekem kerülik a társaságomat és nálam is mindig ezekről a közös élményekről beszélnek.És én sem bízom senkiben mert még akkor is elmondják hogy én ezt mondtam erről meg arról ha meg sem szólalok.Ha van kedved írj egy üzit mert nekem sincs jóformán senkim a suliban!És próbálok elvegyülni hogy ne kezdjenek valamiért el cukkolni!Én 12 éves lány vagyok úgyhogy ha van kedved írhatsz!:):)

2012. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia mostanában kb én írtam ki az összes ilyen kérdést.. xd de tényleg kb minden nap egyet.. hát. én elvagyok, azért nem utál engem senki és társas lény vagyok, elcsevegek azzal aki a környezetembe van.. de azért egy lánnyal jóba lettem mostanában, vele tudok azért lenni meg végülis senkivel se vagyok rosszban. kezd jóra fordulni az egész... de amikor nagyon nem találom a helyem akkor a tanulnivalóról kérdezgetek, háziról vagy nagyon úgy teszek mintha írnék valami fontosat, pakolok, vagy eszek, iszok, kimegyek vécére, ilyenek.. vagy ha csak van egy lány-kör ahol vannak 3-4-en akkor csak leülök mondok valami nagyon random dolgot és megpróbálok belekapcsolódni a beszélgetésbe vagy új témát hozok fel.
2012. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát azt én is szoktam,de akkor olyan feleslegesnek érzem magam,mert ők se igazán figyelnek rám,engem se érdekel annyira az amiről ők beszélgetnek
2012. márc. 20. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljatok arra hogy mindigis a különcök vitték előrébb a haladás irányába a világot, sosem a lemmingek, hanem az a néhány.
2012. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon zárkózott voltam régen. De tavaly elmentem egy táborba és ott lettek barátaim, vár eddig is velük jártam egy osztályba és egész jóban voltunk. Ez pedig hogy a különcök viszik előrébb a fejlődést ... Akkor most mondjak le a barátaimról, társaságtól, nevetésről azért hogy elérjek valamit az életben ? Ez sajna csak vígasz a magányosoknak.
2012. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó nem vagy tisztában a szavak jelentésével. Különc = Más, mint a többi. Lehetsz te különc egy sereg baráttal, mert a különcség nem a magányosságot, elzárkózottságot, remeteséget jelenti, hanem, hogy az átlagostól eltérő jellemrajzzal, világnézettel, értékrendel rendelkezel.

Egy különc embernek pedig pont a különcsége miatt valószínűleg nincs sok barátja, de attól, hogy nincs barátod még nem leszel különc, csupán egy barát nélküli ember.

2012. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia! Szintén kirekesztett vagyok az osztályban, de általában szünetekben lekötöm magam : rejtvényt fejtek, könyvet olvasok, zenét hallgatok. Tégy Te is hasonlóan, hadd lássák hogy nélkülük is jól megvagy. :D

Biztos rendes ember vagy, ők fogják bánni hogy nem akarnak megismerni.

2012. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahojj!Mintha csak rólam beszélnél!Ugyanez a helyzet nálam.Egy fiú van az osztályomban,összesen 28-an vagyunk.Egy lányt teljesen kirekesztenek,akit még én sem tűrök meg magam mellett(mert egyszer kics.szett velem,mert a föci lapomon-közös munka volt-kiradírozta a helyes megoldásaimat,pedig mondtam neki,hogy csak azt a két dolgot írja be,amit nem tudtam..a tanár meg engem feleltetett és hopp,kettest kaptam.-.-amúgy 3-as vagyok föciből).Ő általában hallgat,néz,furán viselkedik(mozog össze-vissza azon a hülye széken)..szakmunkásból jött..nálunk a szakmunkások között van 1-2 olyan ember,akinek van esze ugyan,de olyan a viselkedése,mint egy nem normális embernek..(SNI-s tanulók,azt hiszem,vagy valami hasonlók,pontosabbat nem tudok)

Aztán én meg év elején összevesztem a padtársammal,mert mindig elült.Ebből lett elegem és mondta,hogy most már végig elül.Mondom jó.Azóta zenét hallgatok,rajzolgatok vagy oda megyek és beszélgetek 5 lány barátnőmmel..ezek közül csak kettőt mondhatok igaz barátnak.

16/L-10.osztály

2012. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Teljesen meg tudlak érteni, nálam is ugyanez a szitu. Hogyha estleg te is átmentél egy gimibe ( 6 osztályos ) akkor az ottani emberekkel, barátokkal tartsd a kapcsolatot. Ha pedig általános iskolába jársz (nyugi, már csak 1 év) járj el sportolni, táncolni, közösségi helyekre. Itt igazán mély barátságok tudnak kialakulni, hisz már eleve megvan a beszédtéma. ;)
2012. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!