Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ballagási ajándéknak megengedn...

Ballagási ajándéknak megengednétek?

Figyelt kérdés

Egy ilyen kis diszkrét orr piercinget szeretnék. Anyukámnak is van, a következő sulimban nem szólnának érte.

[link] ilyesmit.

14L


2012. ápr. 1. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a karikát mondjuk nem mondanám diszkrétnek, inkább egy kis pötty
2012. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem, nagyon proli, különben is múló divat. Ballagásra szerintem valami szép órát vennék vagy normális ékszert. Orrpiercinget meg kapna máskor, ha tud választani valami ízléseset.
2012. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is cinkes a karika. Inkább egy fehér köves szolid piercing a szép. Nekem olyan volt fehéraranyból. Na nem 14 évesen, hanem 23 :)
2012. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kis "pöttyre" szavaznék. Ezt jobban megengedném mint egy apró kis tetoválást. Kiveszed, ha nem tetszik és eltűnik. :)
2012. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen biztos, hogy NEM
2012. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád felnőtt ember te pedig egy lázadó gyerek vagy aki így próbálja magára felhívni a figyelmet. 14 évesen én örültem volna ha kapok egy új biciklit. De úgyis megfogod kapni nyugodj meg, ez ma már így megy de 5 év múlva már magadra sem fogsz ismeni.
2012. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szüleimet megkérdeztem, megengedik, amúgy is, a piercingek nem olyanok, mint a fültágítás vagy a tetkó, ezt kiveszem, eltűnik.
2012. ápr. 3. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6ossal értek egyet. Meg fogod kapni, mert inkább megengedik, hogy úgy érezzék, még náluk az irányítás, és legalább nem drogozol, stb. Ez nem akkora katasztrófa, lehetne rosszabb. De szerintem egy 14 éves GYEREK egy ilyennel szánalmasan néz ki, és a szülőkről is sokat elmond. Ha én lennék az anyád, tuti nemet mondanék, és lehetne nyüsszögni, hogy másnak már 12 éves kora óta van... pont lesz*rom. L28
2012. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Válassz szerintem a karika helyett valami mintásabbat,ami mindenkinek megkapja a szemét és megdicséri.Bár ne legyen nagy,túl színes,kihívó. Én is 14 éves vagyok,bár én nem lukasztanám ki semmimet! :) Sok sikert,remélem választasz valami szépet!
2012. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

fúúúj!

szerintem olyat válassz,ami mind2 orrlyukadat összefogja!

mint a bikáknak!

2012. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!