Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha jobban szeretem a...

Normális ha jobban szeretem a borongós esős időt mint a napos időt?

Figyelt kérdés
Ha borongós az idő, esik az eső akkor imádok kint lenni(persze nem akkor amikor szakad az eső) akkor kint focizok,játszok a kutyával meg minden de ha süt a nap akkor csak bent punyadok. Ha esik az eső akkor szoktam kocogni is menni. Ne értsétek félre, nem valami emós gyerek akik csak a sötétet szereti csak egyszerűen nem nagyon szeretem annyira a napot.
2012. ápr. 3. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Én sem szeretem a napsütést, visszaverődik a kocsikról meg a fémről a fény, és utána meg alig látok valamit. Mellesleg nem is jó olyankor a közérzetem. Nekem tökéletesen megfelel az, ha felhős az ég, világos, hűvös idő van, és nem sziporkázik minden.
2012. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
énis így vagyok 14l
2012. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi én is a "nyugodtabb" időjárást szeretem, ha nem süti ki a nap a szemem xD

12/L

2012. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Én nem leszek depis a rossz időtől. Ilyenkor mindig több az ihletem, több kedvem van írogatni, rajzolni, olvasni, meditálni stb.
2012. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele! Sokkkal jobban szeretem a telet, a hópustolást, az esőt, a szelet. Utálom a napot.
2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!