Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 évesen még korai az izzadás?

11 évesen még korai az izzadás?

Figyelt kérdés
Most, hogy nagy meleg van egyre többet izzadok és látszik is..:S Használok stiftet,de nem nagyon használ..:S Pls segítsetek!!
2009. jún. 16. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos kamaszkorban még jobban is izzad az ember, mint később fog a hormonális átalakulás miatt. (De már a csecsemők is izzadnak, szóval korainak nem korai..) Nem irsz részleteket, ha fiú vagy próbálj zselés stiftet, amit erős izzadásra ajánlanak, vagy púderes stiftet (fehér), szintén erős izzadásra, nőknél is van erős izzadásra való több márka. A sima golyós, folyós, krémszerű stiftek nekem nőként sosem váltak be. Illetve sok zuhanyozás/mosakodás napközben, mentolos tusfürdő elég hasznos tud lenni, illetve a tested egyéb tájait sima hintőporral (vagy izzadásgátlós is van) kicsit szórd be, ahol kritikus. Aztán jó még, bár meleg van, ha 2 rétegben öltözködsz: egy pamut trikó/alsó póló és arra még valami póló/ing/ruha/blúz stb, akkor az alsó megfogja, fontos, hogy pamut vagy izzadságfogós sport cucc legyen. Persze van kóros izzadás is, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Illetve, ha túlsúlytól van, az is kellemetlen, akkor azt kéne leadni.

Sok sikert!!

2009. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azt kihagytam, hogy borotvált hónalj, mert alapnak vettem, de lehet, hogy nem az. Szóval az epilálás segit (géppel, gyanta, borotva stb.).
2009. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akkor ajánlani tudok egy hónaljstiftet. Nem is igazán stift.

Van a Balea (DM saját márka) egy kristály deo. Ugyan úgy működik mint a golyós deók csak használat elött kicsit be kell nedvesíteni. Mivel fiú vagyok nem tudom milyen de sok pozitív visszajelzést hallottam már a vevőktől.

Más márkában nem láttam még ilyet.

2009. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az uncsitesómnak ojan sajtszagu lába volt(12évesen) a 140m2-es lakásban nem birtuk ki sehol. most má elmult(17éves)
2009. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel
2009. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és kb már 6.-os korom óta izzadok úgy hogy meglátszik meg minden. Nagyon rossz dolog, nekem se használ stift meg ilyenek:( A legrosszabb a tenyerem az is izzad (sokszor) gondoltam a pajzsmirigy tűlmükődésre hamarosan kérek beutalót a dokitól, hogy nézzék meg, ha azzal sincsen semmi tehát normális akkor kamaszbetegség amit kifogok nőni (legalábbis remélem) 16/L
2009. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
suerintem minden ember izzad ilyen melegben, az 5 éves is
2009. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!