Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a csajod azt mondaná hogy...

Ha a csajod azt mondaná hogy nem szeretne találkozni veled, mert esik a hó és rühelli a hideget, elhinnéd? 15f

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Akkor elhívnám a barátomat magamhoz vagy megkérném, hogy menjünk hozzá/ moziba, bárhova, ahol meleg van.

16/l

2011. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

hat gyanus....

Utalom a hideget, a parommal februarban jottunk ossze,minden alkalmat lestem mikor talizhatnank.

2011. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Béna egy kifogás! Én ha akarok valamit, nem számít milyen idő van!
2011. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jöhetnek még(2 hónapja vagyunk együtt)
2011. febr. 21. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én elhinném. Ugyanis én is ilyen vagyok. Pl. tavaly elötti szilvesztert azért nem töltöttem a férjemmel mert gyülölöm a hideget és a havat és nagyon nehezen viselem még 6 kg pulcsiban is. Ö nem jöhetett hozzánk mert akkor még csak pár hónapja voltunk együtt. Inkább kibírtam nélküle mint megfagyjak.
2011. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem rendszeresen pattint le ilyesmi kifogásokkal akkor igen. :) Velem is volt már olyan hogy hideg volt kint és akkor semmihez nem volt kedvem csak bebújni a takaró alá és pihizni. :D

15/L

2011. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez volt az 1. (és remélem, egyben utolsó)alkalom. :)
2011. febr. 21. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem rendszeresek az ilyen "kifogások", akkor semmi gond, hidd el neki, van ilyen.

Nálam is volt már, hogy meg volt beszélve barátommal, hogy átmegyek másnap, de esett az eső, baromi hideg volt és mikor felkeltem semmi kedvem nem volt kimozdulni otthonról, pedig nagyon szeretem a barátomat és imádok vele lenni.

Szóval ne aggódj, ha egyszer-egyszer előfordul, az nem jelent semmi rosszat.

L/23

2011. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént nem egyszer félév alatt, mindkettőnk részéről. (a nem egyszer csak pár alkalom volt :)

Attól független szeretjük egymást. Sőt, másnap sokkal jobb volt találkozni, mert akkor még az nap annyira vágytunk egymásra... :)

2011. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Ez teljesen emberfüggő.


Én pl nem mennék el,viszont ha találkozni akarnék veled, áthivnálak... Kicsit sántit,de ha a rossz naptol vagy a suli mitatt (gondolok most tanulás) nem érek rá,teljesen hihető. Szerintem kétes dolgokon ne alapozz semmit ,beszélgethetsz vele,csak ne ugy jöjjön le ,h faggatod. ;) sok sikert!

2011. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!