Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves anyukák! Ti mit szólnát...

Kedves anyukák! Ti mit szólnátok hozzá, ha a 16 éves lányotok raszta hajat akarna csináltatni?

Figyelt kérdés
..vagy ha esetleg azzal jönne haza egy nap? Tegyük fel, hogy a tudtotok nélkül már lyukasztgatta a fülét, és valószínűleg nem csak néha gyújt rá, mint azt állítja, de ezeket kisebb veszekedésekkel ráhagytad. Nos?
2012. ápr. 6. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Én örülnék.
2012. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

a hajat én is ráhagynám. max. levágja vagy kibontja ha megunja. szerencsére kinő újra. Ciginek nem örülnék,de anno én is cigiztem, nem akarok vizet prédikálni, miközben...

fontosabb, hogy bízzon bennem, tudja, hogy jöhet hozzám

2012. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem 16 éves és akkor már nem buta gyerek, szóval ha annyira akarja akkor legyen.amugyis hadd valósítsa meg önmagát :)
2012. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!