Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet h nagy hülyeséget...

Lehet h nagy hülyeséget kérdezek ezért előre is elnézést, lehet úgy csináltatni raszta hajat h ne keljen kopaszra nyírni ha majd egyszer megunnám? (tovább lent)

Figyelt kérdés

17/L

" berasztáztatta a haját... egyelőre nem tudom még, hogy állandóra-e (mert ugye van olyan is, amit ki lehet mosni)," tényleg van olyan amit kilehet MOSNI:O:o:o:o

ezt itt olvastam vmeik kérdésnél


2010. ápr. 10. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ennél a linknél olvastam írtam is neki de mivel elég régen tette fel a kérdést már nem hsizem h fog válaszolni:S

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. ápr. 10. 19:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Írj neki privit!


De nekem az egyik ismerősöm berasztáztatott 2-3 tincset.. aztán hajat mosott és "kijött" szóval igen, van olyan..:)

2010. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztél hülyeséget, ki lehet szedni a hajból.

Gondolom a kimosást úgy értették, hogy van egy folyadék ami úgymond véglegesíti a rasztát és ha ezt nem teszik rá, akkor könnyebben ki lehet szedni.

Egyébként alapból ki lehet fésülgetni csak eléggé tönkremegy utána a haj, baromi türelmesnek kell vele lenni.

2010. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
48%
igen van.pl.:lenövesztés nem a legszebb de legalább nem kopasz:)
2010. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszy midnenkienk:)

am nem tudok neki írni privit mert nincs kiírva: Privát e-mail a kérdés írójának:(

2010. ápr. 10. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:

A rasztát hosszú procedúra során ki lehet fésülni, de nem lessz szép a haj utánna. Ha nem akarod elrontani a hajad tegyél bele műrasztát, kb ugyanúgy néz ki, néhány hetente kell újrarakni, de megmarad a saját hajad is.

Ráadásul lehet színes sávos meg leopárdmintás meg a jóégtudja milyen...

[link]

2010. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem speciál nem tetszik a műraszta láttam már csajon elég gáz sztem:S
2010. ápr. 11. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
A sima nekem se annyira. A kicsit borzas viszont jó.
2010. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sztem is:)
2010. ápr. 11. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Na akkor csináltass olyat. Láttam már olyan ügyesen összehozva, hogy nem mondtam volna meg hogy mű. A készítés során beletupíroznak, attól lessz olyan naturális. Nem csak ezeket a cybergoth dolgokat tudják ám, csak ez van reklámozva mert ők a fő célközönség.
2010. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!