Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, kerültetek már...

Kamasz fiúk, kerültetek már komolyabb verekedésbe?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én még életemben nem verekedtem :D Soha nem volt olyan, hogy a verekedésig fajuljon egy helyzet. Amúgy is az a halál nyugodt típus vagyok.


19f

2012. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

egyszer a legjobb barátnőmet elkezdte piszkálni egy seggarc és betörtem az orrát.:D:D:D:D:D:D ez nem számít nagy verekedésnek mert utána meg sem mert mozdulni..

15/f

2012. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan lány vagyok, de egyszer egy s.ggarc MEGÜTÖTT (úriember...) és egy haverom beverte neki is az orrát. Az a srác se mert nagyon visszaütni.

14L

2012. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt kábé kettőt mondanék... Az egyik, hogy a sulinkban meghalt egy srác(ismertem) és a barátnőjét meg cukkolták, hogy nem csoda, hogy fejbe lőtte magát... Az a gyerek úgy felhúzott, hogy egy laza mozdulat utná vérzett az orra (nem tört el, de biztos nagyon fájhatott)... A másik eset, amikor egy suttyó gyerek megkarcolta a mocimat egy kulccsal, odamentem, mintha sétálnék csak úgy, aztán mondtam, hogy nemkéne... Erre már ő ütött, a többit meg nem kell ecsetelnem... Maradjunk annyiban, hogy kifizette a fényezést.
2012. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah sajnos én olyan suliba jártam ahol álandóan kellet verekedni a kötekedö retkes cigókkal!
2012. ápr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
És milyen eredménnyel?
2012. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Sikerült már komolyabb helyzetbe keverednem , de mivel harcművészetet tanulok 3 éve igy nem volt gond az ellenféllel, lényeg hogy nem kell beszarni a másiktól mer ha már az elején parázol tuti h lezuznak
2012. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

13 éves csaj vagyok...egyszer egy srác nagyon felidegesített mert a barátomra tett elég durva megjegyzéseket....én csak hallgattam majd megszólaltam: ha még1szer mondassz róla valamit pofán rúglak....

a srác 15 volt (mármint aki szekált) én pedig mivel a fenyegetésem ellenére nem állt le úgy sípcsonton rúgtam, utána meg orrba hogy lerogyott a földre :D

2012. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon komolyba nem. Összesen kétszer volt ilyen, "majdnem" verekedés, de szerencsére mindkettősször én ütöttem előbb, vissza pedig nem tudtak, vagy mertek... :)

16/f

2012. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 olyan esetem volt hogy a kis raj osztálytársam rajozott tette a fejét én meg gyomorszájon térdeltem és beledaráltam a földbe... Utána meg is változott... 13/f
2012. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!