Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves vagyok és van egy 22...

16 éves vagyok és van egy 22 éves barátom, nem tudom, hogy elmondjam e a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nem egy városban lakunk, ami azt illeti, de szünetekben vonatozunk, hogy találkozzunk egymással.

Nem tudom elmondjam e a szüleimnek.


2012. ápr. 25. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még 16 mikor megismerkedtem a nálam 3 évvel idősebb fiúval (egyből belezúgtam) aztán elég nehezen jöttünk össze.. Nem igazán érdekelte a szüleimet a szerelmi életem, engedtek szórakozni módjával (péntek vagy szombat este 1 buli, nem volt határidő amire haza kellett érnem, de kb 10-2-ig maradtam ki mindig)

na szóval összejöttünk, randizgattunk, egyre később értem haza a suliból, ez feltűnt nekik, jött az állandó lecseszés, de mindig tudták hol vagyok. aztán valahogy bemutattam nekik és kész, tudomásul vettél hogy van valakim, aki tisztességes, szeret és vigyáz rám. engedtek vele kettesben nyaralni, több hétre külföldre utazni (külföldön dolgozott)

Alapjáraton elmondhatom, hogy nem voltam problémás kamasz (1-2 vadabb buli, de hamar vége lett annak az időszaknak, maradtak a szolidabb baráti partik) úgyhogy nem is tiltottak tőle vagy ellenezték volna a kapcsolatunkat bárhogy is. Minden ok volt, még mindig együtt vagyunk :)

16-19 --> 22-25 :)

2012. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
en is 16 voltam mikor osszejottem az akkor 21 eves baratommal.azota eltelt tobb mint 8 ev es egyudt vagyunk, osszehazasodtunk, szoval nem kellene altalanositani hogy minden idosebb fiu kihasznalja a fiatal kozepiskolas lanyokat!az en szuleim kezdettol fogva tudtak a dolgot es nem haragudtak erte, mert megismertek es lattak rendes ember.szerintem mond el nekik oszinten es mutatsd be nekik .ha megismerik lehet nem fognak haragudni a korkulombseg miatt
2012. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És hogyan mondhatnám el ezt nekik?
2012. máj. 1. 22:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen mond el nekik! De ezt csak akkor tedd, ha tényleg szereted azt a fiút. A szüleidnek meg kell értenie. Arra azonban kíváncsi lennék, hogy hogyan nem vették észre a szüleid, hogy utazgatsz, vagy nem is velük laksz?
2012. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szüleimmel lakok, de abban a városban ahol lakik a fiú, lakik pár ismerősöm, szóval azt mondtam, hogy hozzájuk megyek.
2012. okt. 12. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!