Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én vagyok ilyen? Az a...

Csak én vagyok ilyen? Az a bajom hogy 15 vagyok és utálok vásárolni :S mármint ruhát..

Figyelt kérdés

itt van kb 5 percre tőlünk egy bevásárlóközpont és nem érzek semmi olyat hogy nekem oda kéne mennem..

sőt

egyenesen utálom..

miért van ez? és vagytok még így ezzel ti is?


2009. jún. 23. 21:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
én világéletemben utáltam ruhákat vásárolni a próbálgatás miatt....utálok ruhákat próbálni....és ez a mai napig így maradt....(20/L)
2009. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

:):):)

azért remélem én majd kinövöm :)

2009. jún. 30. 22:30
 23/34 anonim válasza:
70%

mamááám. esküszöm nem értelek titeket:D


én egyszerűűen imádom(LLL)

ma is egész nap vásároltam:)

2009. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%
huh én nem vagyok plázacica, de szerintem a legtöbb lány imád vásárolni, köztük én is :) szóval nem tudom, ha téged ez nem érdekel, akkor nem baj, szerintem ne foglalkozz vele, te ilyen vagy, kész. jobb, mintha kényeskedő plázacica lennél :)
2009. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. júl. 1. 14:40
 26/34 anonim válasza:
93%

ez egyáltalán nembaj. más érdekel:)

én imádok vásárolni de nem vok plázacica havonta elmek veszek pár cuccot azt ennyi. nem megyek suli után plázákba h na most vmi dögösdolgot veszek és addig nem mek haza és végig járom az összes üzletet stb..

én anyukám uuuuuuuugy örülne ha olyan lánya lenne mint te :)))

15/L

2009. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Nekem mindig az volt, hogy amikor anyámmal mentem, persze h nem az tetszett neki ami nekem és akkor csak veszekedés lett belőle, több órányi mászkálás után se vettünk semmit...

Most már vagy egyedül megyek vagy barátnőimmel.Így imádom::)

Ja a próbálgatással se tudom mi a bajotok:D először macerás de amikor már rájössz h mi az ami tuti nem áll jól,akkor nem kell fölöslegesen próbálnod...de előbb ki kell tapasztalnod, mi illik a testalkatodhoz stb:)

15/L

2009. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

hehe :D én anyum nem mindig örül nekem xD

nővérem sem plázacica de ő szeret vásárolni :)

hmm...majd igyekszem javítani a hozzáállásomon is :) sok múlik rajta

2009. júl. 3. 23:28
 29/34 anonim válasza:

13/l vagyok és én se szeretek nagyon vásárolni

anyával is csak úgy hogy ajánl nekem én meg lepontozom álltalában meg hogy giccses(nem bírom a csili-vilit) meg minek is nekem van elég ruhám:D farmerem és pulcsim is úgy hordom hogy nadrág és pulcsi 1 héten ugyanaz:)

Meg ha pl volna is kedvem költeni akkor is kajára(nem is tudom miért) de arra meg nem költöm mert minek:D

2009. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

:D ellene szól annak amit mondok,de én inkább ruhát vennék a helyedben (de csak abban az esetben ha egy hétig ugyanazt hordanám..:D) én azért szeretem sűrűbben cserélgetni a ruháimat xD

legalább te sem szórod a pénzt :D

2009. júl. 7. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!