Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én vagyok ilyen? Az a...

Csak én vagyok ilyen? Az a bajom hogy 15 vagyok és utálok vásárolni :S mármint ruhát..

Figyelt kérdés

itt van kb 5 percre tőlünk egy bevásárlóközpont és nem érzek semmi olyat hogy nekem oda kéne mennem..

sőt

egyenesen utálom..

miért van ez? és vagytok még így ezzel ti is?


2009. jún. 23. 21:37
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
38%
chh na ne én se vok pláza cica,de azért a normális nőket igenis lázba hozza egy egy csinos szerelés ,izléses bizsu, vagy szép ezüstékszer,nem beszélve a kozmetikumokról,pedig azok soxor ott találhatók,az üzletekben,és minthogy ott lehet nézelődni,talizni a barátnőkkel,a plázákban,igenis jó dolog néha a barátnőkkel elmenni vásárolni ,beszélgetni....lehet hogy nincs akivel elmenj?
2009. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

lenne olyan akivel elmehetnék, sőt anyuval is elmegyek ha arról van szó, de csak ha muszáj..

egyébként válogatós is vagyok nagyon :(

abban reménykedem hogy ez idővel meg fog változni..

és ha azt nézzük még nem vagyok nő :D

de azt nehezen tudom elképzelni hogy majd ha nagyobb leszek önállóan kéne mennem nézelődni,próbálgatni, ruhát venni..

jó oké nem muszáj egyedül..

nemtom én úgy látszik ilyen vagyok

2009. jún. 25. 20:49
 13/34 A kérdező kommentje:
és nagyon nem szeretnék plázacica lenni, örülök hogy a környezetem nem ilyen :)
2009. jún. 25. 20:52
 14/34 timido ***** válasza:
100%
szerintem attól elmehetne, hogy van kivel, én utálok mással elmenni, míg én céltudatosan vásárolok, és hipp hopp lerendezem, addig akivel vásárolok MINDEN ruhánál megáll, áááhh isstenem, inkább egyedül, mint mással. :D:D Amugy az előző voltam, az a 16 éves lány, aki szintén utál:D
2009. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

ez nem baj, engem se érdekel, csak akkor veszek ruhát, ha valami nagyon muszály és már tényleg nincs (kinőttem, elszakadt,stb..)

csajos csaj vagy?

2009. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

h úgy vesszük akkor szeretem a (jó) ruhákat,na de már csak itthon a szekrényemben :D

nem mondanám magam fiúsnak

2009. jún. 26. 11:52
 17/34 anonim válasza:
Fú, ha nagy ritkán megyek ruhát vásárolni, érzem, hogy fél óra után kikapcsol az agyam és csak a menekülésre tudok gondolni... 18/L
2009. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így van jól,én sose szerettem próbálgatni,mert ritkán találtam magamra valót(nem vagyok kövér,csak aránytalan,nagyobb cici:D ).

Én már csak azt szeretem ha találok több vmit ami jól áll,és méretre is passz és akkor évekig nem kell menni..........vááááááááááá

30/N

2009. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok az áru.Túlkínálat van mindenből,persze h az ember nem tud választani.Most nem csak a ruhákra gondolok,hanem a bev.központokban ha élelmiszert vesz az ember.Na az is.....mire végigyaloglod,rendesen szédül az ember,mert suhan veled a táj,nézel mindnefelé,mert keresed ami a listán van...Vagy mehetünk sok kis helyre és akkor két hétig tart mire mindent összeszedsz.Szóval sztem ne aggódj,örülj h megmarad a pénzed,majd vehetsz magadnak vmi csini ruhát hihi
2009. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
94%
én meg 14 vagyok és ugyan ez van velem:D a barátnőim suli után csomószor mondják h menjünk el plázázni ne én utálok ruhákat nézegetni meg próbálni meg ilyenek..:S ha már nagyon kéne 1-2 cucc, akkor legszívesebben egyedül vásárolok. bemegyek a boltba, és 2 perc múlva már kint is vagyok 3 pólóval a kezembe.
2009. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!