Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom nem eszik, nem...

A lányom nem eszik, nem alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányom (13 éves) elkezdett járni 1 fiúval (csak haverozós) és mióta vele jár, nem eszik szinte SEMMIT! Nem tud leerőltetni semmit a torkán, és 6 órákat alszik... Mit tegyek?
2012. máj. 4. 21:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, mikor egyszer szerelmi bánatom volt...Nem tudtam enni, fogytam is. De ez elmúlik magától egy idő után. Ha olyan a viszonyotok, akkor próbálj vele beszélgetni, hátha akkor megkönnyebbül, és megint tud majd enni meg aludni.
2012. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
beszéltem vele, de nem hatott... lehet, hogy azért csinálja, hogy fogyjon, és tetszen a barátjának?
2012. máj. 4. 22:35
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
kokain!
2012. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha nem csak nem eszik, hanem nem is alszik, akkor az biztos nem a fogyás miatt van.

ez lehet amiatt is, hogy túlhajtja magát, sok a stressz, ilyesmi.

orvos látta már? mióta van ez?

2012. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

ö izé

beszélj vele hogy így csak úgy fog kinézni mint egy rossz anorexiás

gondolom azért alszik ilyen keveset mert már k.rvára éhes.

Amúgy ha a pasi miatt akar fogyni akkor keress neki egy szálkásító étrendet interneten (ami amúgy tápláló) és fizess be neki egy fitnesz vagy egyéb ilyen nöi sportra neki.

Ez a két kombinációval elég szép és formás alakot lehet elérni már egy-két hónap alatt.A nem evéses fogyókora a legrosszab és a legkínszenvedösebb és nem is túl hatásos a szervezet már az izmot fogja felemészteni ha nincs már zsír és nincs tápanyag bevitel!

Ezt kellene neki elmagyarázni és ha belemegy akkor támogatni a sport és szálkásító étrend programba!

2012. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Jobb lenne ha pszichológushoz vinnéd.
2012. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A fejlődésben lévő szervezetnek meg végképp rossz a fogyókúra.
2012. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy nem a tüneteket kell megszüntetni, hanem magát a probléma forrását kell megoldani. Biztos vagy benne, hogy a fiú miatt csinálja? Milyen a kapcsolatotok? Ismerek egy tizenöt éves lányt. Egy éve nem eszik rendesen, pár hete találta ki a nemalvást is új hobbinak. Nála ennek az egésznek a forrása nagyon mély lelki probléma. Az, hogy szándékosan ezt csinálja, figyelemfelhívás. Nem lehet, hogy nem csak a fiú miatt van, más is ludas? Meg kellene tudni az okát. Az is lehet, hogy nem lelki hanem fizikai oka van neki. Próbálj meg beszélni vele róla, és ha arra juttok, hogy így van, forduljatok orvoshoz. Ha viszont lelki probléma, próbáld átsegíteni rajta. Ha nem sikerül, vagy nem mondja el, esetleg forduljatok pszichológushoz.
2012. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 5. 12:56
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem,a fiú mondta h fogyjon,és most nem eszik... vagy beteg lesz.
2012. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!