Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hormonok teszik?

A hormonok teszik?

Figyelt kérdés
Gyakran rám törnek furcsa érzések. Szomorú vagyok, és olyan érzésem van, mintha másnapra elveszíthetném anyát, vagy valakit akit szeretek. Bár leginkább anyával kapcsolatban érzem ezt. Nem akarok erre gondolni. Elvégre butaság, és a vonzás törvényét is békén kéne hagyni. Néha rosszul esik ha valaki többet foglalkozik mással, mint velem, néha viszont el szeretnék tölteni egy napot úgy, mintha láthatatlan lennék. Tehetek valamit ellene? 16/L
2012. máj. 5. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is így vagyok sokszor, ilyenkor TILOS meghallgatni a Wake me up when Septebmer ends c. számot meg Hurt is tiltólistás:)
2012. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt a kérdést megjelölöm magamnak és délután visszatérek.
2012. máj. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok:ooo

mindig mondom magamnak,hogy "ez nem fog megtörténni,ne is gondolj rá",de akkor is olyan rossz :s 14L

2012. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezer bocs a késésért.


"Néha rosszul esik ha valaki többet foglalkozik mással, mint velem, néha viszont el szeretnék tölteni egy napot úgy, mintha láthatatlan lennék."

Ezt hívják állapot/hangulatingadozásnak és abszolút kamaszprobléma, több osztálytársam is ezen tulajdonságával kerget a sírba mindenkit (helyesebben szólva nem magával a tulajdonsággal, hanem azzal, hogy ki is nyilvánítják és elvárják, hogy el tudjunk igazodni rajta).


"Szomorú vagyok, és olyan érzésem van, mintha másnapra elveszíthetném anyát, vagy valakit akit szeretek."

Nem ért valami trauma mostanság? Nem láttál/olvastál valami túlzottan romlott világképet lefestőt, aminek hatása beleéghetett az agyadba? Rám csak a nehezebb életszakaszaimban szokott törni ez az érzés.


(Második voltam.)

2012. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mintha magam olvasnam,,enis igy vagyok ezzel es szerintem a hormonok...
2012. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!