Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tönkretesznek a hormonok. Nem...

Tönkretesznek a hormonok. Nem akarok ezt csinálni mégis megteszem. Valami tipp? 15/L (lent)

Figyelt kérdés
Itt a vége, már rosszul vagyok.xD Tipikus tini szukának érzem magam. Sok osztálytársam, már él szexuális életet, cigizik, és még ki tudja miket csinál..:S Nos én nem akarok ilyen lenni. Tegnap cigiztem először egy társasággal (cigiztem az túlzás, csak pár slukk de elég is volt), gondoltam jó hecc lesz, kipróbálom mi bajom lehet? Majd röhögök magamon x év múlva. De ma is szívtam ugyanúgy a hecc kedvéért a legjobb barátnőmmel. olyan hülyéskedés szintjén. Nem szoktam rá, ennyiből nem lehet, csak tudjátok. De ma a barátnőm mondta, hogy hétvégén költöznek és lakás felavatóként meghívjuk két haverunkat és ott alszunk náluk. Az egyik haver az ő pasija a másik az én kiszemeltem, ezt ő tudja is csak olyan félénk hogy nem mer lépni, mert alapjáraton tetszem neki. És akkor felötlött bennem hogy mi lenne ha? Mi lenne ha történne valami más a csókon kívül. Valami intimebb. Rendesen megijedtem magamtól.:S Miért csinálom ezt? a hormonok? És hogyan állhatnám meg hogy ne kurvuljak? Már félek magamtól, hogy Jézusom mi lesz ha nem tudok magamon uralkodni, és szégyent hozok gyakorlatilag a családomra. szóval ne értsétek félre nem olyan vagyok hogy: Leszarom a szüleimet kit érdekel felnőtt vagyok már az csinálok amit akarok. Nem nekem bűntudatom van. Kérlek valami tipp? :S
2011. ápr. 27. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezvolt.

De már 3 hónapja együtt vagyok a 'kiszemeltemmel' és kb ugyan így volt,mint Neked,mintha magamat olvastam volna.

Aztán mikor már teljesen felvoltam hevesedbe (gondolom érted?) akkor mondta a barátom: "hogy biztos akarod?gyors lenne még.." aztán így elgondolkoztam "család,kicsi korminden így az egész életem kb lepergett" visszahúztam a polómat (kb a köldököm fölött volt) és akkor megcsókoltam mondtam nki pár dolgot és azóta se feküdtem le vele..

Szeretem,de szerintem én is olyan vagyok,mint te.

Este néha gondolkozok rajta,meg mikor beszélek vele,hogy mi lenne ha most nála lennék stb.. de másnap nem bánon meg,hogy nem volt semmi.Amúgy már elmúlt ez a "vágyam",de néha azért még eszembe jut.

Furcsa.


Próbáéj uralkodni magadon,mert tényleg k*rvás lenne,de nem igen tudsz mit tenni... :S

megértelek :DD

2011. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi első:D:D Azért gondolkoztam... a kiszemeltem biztos hogy nem engedné meg hogy valami rosszat csináljak vagy olyat amit megbánnék :) Nagyon rendes srác..miattam szokott le a dohányzásról:D Mindig mellettem fog állni akár haverként akár pasiként:D És azért a barátok is védelmeznek:)
2011. ápr. 27. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nagyon helyes.Nekem is így vanmert én SAJNOS elég hamar belemegyek minden hülyeségbe :DD

És ha nem lenne ilyen rendes pasin meg ilyen rendes barátnőm akkor azthiszem szégyen gyalázat lennék már..xd :D


Akkor biztos nem fogsz h*lyeséget csinálni. :DD

2011. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam nem kiszemeltem már pasim xD Nem hiszem hogy lenne valami:D Mondjuk egyszer megpróbáltuk:D A szokásos fel vagyok pörögve, olyan durván felhevültem mint egy vulkán, ugye begyorsultam már kb. én vetkőztettem, és akkor két nyögés között ilyet szól: ne hagyd abba, hagyd abba. én meg: na persze. És akkor annyira még nem láttam kikelve magából mert rám kiabált:Nem és kész. Szóval félénk egy srác, de ilyen dologban elég határozott, SZERENCSÉMRE :D
2011. ápr. 27. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nálunk az a baj,hogy én qurva gyorsan kikelek magamból neki meg tök nehéz visszautasítani,hogy "cica ezt megbeszéltük" én meg áhh.téynleg.xd :D

Komolyan ha nem úgy neveltek volna ahogy.. de már kezdek fejlődni és nem kelek ki magamból,csak néha :D

Dehát vannak olyan emberek akik ilyenek,mint mi :D

Szerencsénk van,hogy ilyen barátaink vannak,más már rég lefektetett volna szó nélkül.. :D

Bemennék holnap a suliba szerintem hirtelen 20 jelenkező lenne aki azonnal.... elég gzá..

2011. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kerülni az olyan helyzeteket ahol más is történhet,uralkodj magadon, meglátod megéri!!Hosszú távon a pasik jobban szeretik azt a csajt, akinek nem 15 évesen kezdődött az "élet".És ha egyszer megteszed akkor nincs megállás...arról nem is beszélve, hogy pont ezen az oldalon majdnem minden nap van olyan kérdés, hogy 15 éves és terhes, mit tegyen.Legtöbbször védekeznek, na de a gumi nem 100%-ban véd...csak gondolj ebbe bele!

Szerintem elég erős vagy, még ha furán is néznek most rád, nem fogod megbánni!Azok, akik most esetleg sürgetnek nem lesznek melletted a 20as éveidben, amikor már bánni fogod, ha ilyen korán szexelsz!

Én idén leszek 27, 3 éve házasodtam és akkor kezdődött a szexuális életem is:)Persze ez ma már nagyon ritka és lehet a szemedben röhejes, de én olyan boldog vagyok, hogy a férjem, az igazi nagy Ő kapott meg először!:)És hidd el, nem maradtam le semmiről!Ja és nem feltétlen a hormonok dolgoznak, hiszen mindenhonnan a szex folyik...TV,rádió, plakátok, így nehéz nem erre gondolni!

Nem akartam hosszú, kioktató lenni, de remélem segítettem.

Én nem mennék el a buliba...ja és megvárnám míg a kiszemelt lép!Legyen férfi, ha nem mer, akkor így járt:)

2011. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jujj nagy köszönöm *.* Ilyenkor mindig jó egy felnőtt nő tanácsát meghallgatni:D Egyébként ez nem olyan BULI...csak 4 személyes. Az anyja, apja elmegy máshova addig miénk a ház, és nem duhajkodunk csak jól érezzük magunkat pizza és egy kis bor mellett. :D Olyan hangulatos kis este. Csak attól félek hogy ettől a hangulattól beindulnék és dorombolnék mint a gyári ferrari :D És a párom csiccsentés mellett nem biztos hogy visszafogja majd magát..ajajj...szóval nekem muszáj lesz. Egyébként a megfelelő pillanatban általában, észhez térek és rájövök: Hé 15 éves vagy..nem rég még babákkal játszottál, ugye most nem mással akarsz? xD

De a védekezésre feltétlenül gondolnék...feltétlenül...óvszer nélkül senkivel soha az életben nem tenném meg. nem akarom elba*ni az életem egy gyerekkel.

2011. ápr. 27. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont azért veszélyes, mert csak 4en lesztek, és ha a barátnőd meg a pasija a hangulattól "egymásnak esnek" akkor Neked is nehezebb lesz visszafogni magad....szóval csak okosan...nem akarok egy percig sem nagyképű lenni, ezért nem írom, hogy még kis lány vagy ehhez, de hidd el ráérsz még!!És mikor idősebb leszel egy komoly pasi szemében sokkal értékesebb lesz, ha még nem feküdtél le ezzel-azzal, hidd el nekem!:)

a 27 éves nő:)

ja és mindennek megvan a maga ideje, látod, Te most elszúrnád az életed egy gyerekkel, én meg éppen szoptatom a 6 hónapos fiam, és vele meg a férjemmel teljes az életem:)

2011. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszerűen jelents beteget mi ebbe a nehéz ha nem akarsz akkor nem mész ne más irányitson!
2011. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak okosan. 17 éves vagyok, és van egy 2 éves gyerekem egy olyan éjszaka miatt amire te készülsz.
2011. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!