Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavar ha a haverjaitok...

Titeket zavar ha a haverjaitok olyanokkal haverkodnak, akik titeket utálnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem kell azzal az illetővel lennem (plussz a haverommal) akit utálok/utál engem, akkor nemzavar...
2012. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar,ez az igazság. Problem? :D

Na szóval,igazából az rohadt irritáló,hogy engem az a személy csesztet és ők is tudják,hogy én utálom őt. Az a személy pedig sokszor velük van , és tudom, hogy főképp amiatt, hogy engem csesztessen. Ezét nem tudok hozzájuk menni, másokkal meg nem igazán szoktam beszélgetni, mert kicsit visszahúzódó vagyok.

ők meg mindig mondják,hogy milyen jófej.. fhu.


14/L

2012. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen,meglehetősen zavar!Nagyon rossz érzés,amikor tudom,hogy azaz ember azért utál,mert vagy féltékeny(nem arra,aki én vagyok,hanem azért,mert a közös barátunkkal sokat vagyok) vagy pedig csak a rossz tulajdonságaimat ismeri fel..:S

Hiába magyarázom az egészet a barátnőmnek,akkor sem érti meg a helyzetemet..és mindig próbálom nem kimutatni,hogy a másik embert utálom..de sokszor nem sikerül.


16/L

2012. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem az zavart amikor egyik nap: "úristen hogy néz már ez ki...meg megint mit keres itt a környékünkön, miért jön ide? hagyjon már minket békén" két nap múlva meg már azt látom hogy édelegve beszélgetnek -.-" :D ettől tudtam plafonra menni :D Azóta inkább kerülöm :D
2012. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen.Nagyon zavar,még ha nem is a legjobb haverom az illető.
2012. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,bocsi lemaradt.14L
2012. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor én is válaszolok.:) Engem kicsit zavarna, de alsóban megtörtént, hogy a legjobb barátnőm barátkozott valakivel,(mert ő nagyon kis naiv volt, de nagyon kedves) akivel többször komolyan összevesztünk és a haverom miatt mindig el kellett viselnem a társaságát. Nem őrültem bele, de nem esett jól.
2012. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar(na). Egyszerűen nem lehet velük egy légtérben lenni...
2012. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én(l) és a legjobb barátom (f) más körökben mozgunk (pl. Anyagilag, tudásilag, kinézetre és még sorolhatnám) ezért ö nem igazán szereti az én barátaimat viszont én sem az övéit. Öt nem zavarja, hogy utálják a barátaim, engem ez fordított helyzetben nagyon idegesít. Szerencsére azért van néhány közös barátunk.

Szóval engem nagyon zavar, de már megszoktam.

14/L & 14/F

2012. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bresalio Nagy válasza:

Engem zavar, azért, mert ha tudom, h a haverom haverja útál engem, akkor én nem fogok odamenni hozzá, ill. hozzájuk, amikor vele beszél. Akkor is, ha a haverom azt mondja, h menjek oda nyugodtan, ne érdekeljen, h az illető, aki engem útál, mit gondol. Mert azt vagy nyíltan, de ha úgy nem is, rejtett utalásokkal, vagy akárcsak önkéntelen gesztusokkal, kifejezi az illető, ha útál, és ez rosszul esik, így nem szívesen mész oda egy olyan társaságba, ahol arról szól az ottléted, h igazán haverkodni nem tudsz, mert kitaszít az illető, de ezeket a rossz érzéseket meg beszeded. És így azért zavar, ha a haverom olyannal haverkodik, mert így amikor vele van, akkor értelemszerűen nincs velem, és ez zavar, h inkább vele van helyettem, meg egy kicsit féltékeny is leszek az illetőre, aki, mivel engem útál, és engem mindig piszkál, így mellesleg én is útálom őt.

17/F

2012. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!