Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit olvasnak a mai tizenéves...

Mit olvasnak a mai tizenéves fiúk?

Figyelt kérdés
Fiam 13 éves és még a kötelező olvasmányokon ill. egy két tudományos ismeretterjesztő könyvön kívül nem olvasott el semmit. 4-5 tanuló. Két húga van 10-12 évesek Ők se viszik túlzásba de legalább próbálkoznak.

2012. máj. 14. 11:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
Én se olvasok semmit szülinapomra kaptam egy könyvet de még csak ki se nyitottam régen faltam a könyveket roszcsont peti,durrbele dorka.... nem kell erőltetni az olvasást majd idővel elkezd.
2012. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%
Én eddig csak tudományos és történelmi könyveket olvastam és nem is tervezek az Alkonyathoz meg a Szent Johanna Gimihez hasonló sz*rt elolvasni. Ha lesz pénzem majd szeretnék sci-fit és Stephen Kinget is olvasni.
2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Vad foci banda sorozat. Ez az amit még egy fiú is szívesen elolvas

2012. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
én tizenéves lány vagyok, de megdöbbent, hogy tényleg ennyire nem olvas a korosztályom. vagyishát elvileg, mert pl a baráti körömben szoktunk könyvekről (is) beszélgetni, vagy cserélgetni. régebben rengeteget olvastam, most is elég sokat, de sajnos ritkábban jut rá időm. ami mindenképp tetszene a fiadnak, az a Harry Potter, a Gyűrűk Ura és a Star Wars. Emellett tudom ajánlani a Bradley, az osztály réme, a Stanley a szerencse fia és - merthogy Stephen King alap - a Cujo és a Menekülő ember c. műveket. Rejtő Jenő is telitalálat lenne szerintem. Uuuuu és a Jégvár csatája I-II. Az arany iránytű. Vissza a folyóhoz (személyes kedvenc, bár talán egy kicsit túl van hangsúlyozva a szerelmi szál egy fiú ízléséhez), Agatha Christie könyvei, X-Akták, pár év múlva a DaVinchi kód..Földrengések szigete, A nagy Gilly Hopkins..hirtelen ennyi ((: 16/L
2012. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a Leslie L. Lawrence könyveit. Ezek krimik fűszerezve a keleti kultúrával.
2012. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ír még Lőrinc L. László néven, azok meg Sci-fik.
2012. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is Leslie L. Lawrence és Stephen King könyveit ajánlom.
2012. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Olvastam én is Lőrincz L. László és Stephen King könyveket - de már középiskolás voltam . De lehet, hogy ebben is előbbre tart a világ. Köszönöm.
2012. máj. 17. 14:39
 19/27 anonim ***** válasza:
egy ropi naplója
2012. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és utálom a szent johanna gimit a kötelezökőn kivűl szinte nem olvasok semmit
2012. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!