Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenéves gyerekeket hogy...

Tizenéves gyerekeket hogy szokták büntetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Elveszik e netet
2012. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Net/telefon/zsebpénz elvonása, több házimunka.
2012. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

De a legjobb büntetés mégis az,ha a lelkiismeretére hatsz:) lelki terror mentesen:)


16/L

2012. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
A net, telefon, zsebpénzelvétel, szobafogság, és a több házimunka semmit nem ér. Ha akar netezik máshol, ha kell, szerez telefont, ha hiányzik, hogy lopjon, akkor vedd el a pénzét. Szobafogság tizenévesen úgysem kivitelezhető, mert mindig tallnak rá megoldást. Persze ezalól tisztelet a kivételnek, de nekik általában elég a szép szó is. Akinek nem elég, arra a felsoroltak sem hatnak. Lehet lepontozni, de valamennyit értek hozzá.
2012. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
érdekes. szerintem például (legalábbis visszagondolva a kamasz koromra, ami nem volt olyan rég) a net megvonása eléggé le tudott sújtani. olyankor bármit megtettem, hogy vissza kapjam. persze ezzel egy időben telefont is meg kell vonni tőle, mert azon is tud netezni. mai világban szerintem már szinte csak ezzel lehet büntetni, na meg ahogy előttem is írták, szobafogság. igenis ki lehet azt küszöbölni és annak elkerülésére, hogy átvágjon esetleg elviheted, ha valami "iskolai dolgot" talál ki. nagyon leleményesek tudnak lenni.
2012. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
elő a husángot, hívjuk apát
2012. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
abból nem tanul semmit, csak azt hogy előttetek nem tehet meg bizonyos dolgokat.
2012. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég sokat ülök a gép előtt, de a netmegvonást le se sz@rom.

Amúgy engem az büntetne igazán, ha nem foglalkozhatnék az állataimmal.. De ők is szeretnek engem, szóval anyáék nem teszik ezt meg. 1 napot sem bírok ki a nyuszim nélkül. A cicám más tészta, ő sokat van kint a kertben...

2012. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem büntetnek, de anélkül is megértem, hogy mit lehet és mit nem. Tizenöt évig nem csináltak semmit, most már teljesen felesleges lenne szobafogsággal jönniük. Ők is tudják, hogy nem érdekel, meg nem érnek el vele semmit.


Lehet lepontozni.


15/L

2012. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
nem mehet sehova csavarogni
2012. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!