Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, ha félek megkérd...

Mit tehetnék, ha félek megkérdezni a szuleimtol, hogy járhatnék-e énektanárhoz, és elmenni is félek, pedig nagyon szeretnék énekelni tanulni? 14/L

Figyelt kérdés
Azért nem merem megkérdezni,mert anyám általában ilyenkor kiabálni szokott,meg amikor megkérdezi,hogy mégis hova akarok járni nem tudom.Egyszer azt mondtam neki,hpogy szeretnék kulon orára járni nyelvet tanulni és akkor is csak kiabált.

2012. máj. 17. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű, hogy nem tudják finanszírozni neked az ének tanárt.
2012. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Énektanárhoz nem járhatsz 17-18 alatt,legalábbis egy rendes énektanár nem tanít mutáló,fejlődésben lévő lányokat,mert tönkre mehet a hangszáluk,úgyhogy ne törd magad a megkérdezéssel.Majd 18 évesen elmész nyáron diákmunkára félreteszed amit keresel majd elmész egy énektanárhoz,és akkor te finanszírozod,és a probléma megoldva,és még a hangod is megmarad.
2012. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanmár, kedves 2.!! Nekem pont ezt mondták mielőtt el akartam kezdeni járni énektanárhoz. Megkérdeztem erről az énektanárnőm véleményét, mikor elkezdtem járni (mert ezzel nem tántorítottak vissza), és azt mondta, hogy hülyeség, jobb minél előbb elkezdeni fejleszteni a hangunkat, csak vigyázni kell, hogy ne erőltessük meg. És ő, ha nem is túl híres, de operaénekes volt :)


Kérdező: Szerintem is azért van olyankor kiakadva anyukád, mert különórákra járni magántanárhoz nem olcsó mulatság. Az énekóra minimum 6000 ft/hét (2 óra van egy héten általában)! És ez a minimum.

2012. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
2.vagyok,nekem ezt mondta az énektanárom,aki operaénekes,és neki jobban hiszek,Ő azt mondta nem korán kell elkezdeni,mert az nem jó,16-17 alatt abszolút nem szabad
2012. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ha nem lenne rá pénzunk akkor azt mondaná,nem kiabálna.Amugy nemrég o is járt tanulni nyelvet és arra volt pénze,akkor az enyémre miért ne lenne?Van annyi pénzunk,hogy kifizessék
2012. máj. 18. 13:46
 6/18 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Olvasd el jobban, az én énektanárnőm is operaénekes volt, írtam...
2012. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát, talán kérdezd meg, és ha kiabál, kérdezd meg, miért kiabál, mi a gond, magyarázza el. és mondd el, hogy attól h megkérdeztél valamit, nem kéne kiabálni, hanem válaszoljon rendesen, mert különben nem érted, mi van. ezt megoldható lenne?
2012. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
aztán mégjoban kiabálna anyámmal nem lehet normálisan beszélni
2012. máj. 19. 14:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy kiabált veled az anyukád a nyelvtanulás miatt. Esetleg irj neki levelet. Vagy ha úgyis tudod, hogy lehet, hogy kiabálni fog, akkor készülj fel lelkileg, hogy ez van, de legalább eléállsz és megkérdezed. Ha meg sem kérdezed, esély sincs, hogy igent mondjon esetleg. Amit magadtól tehetsz, hogy keresel egy énektanárt, és megkérded, nem tudsz-e valamiben segíteni neki cserébe, mert nincs rá pénzed magadtól, hogy fizess neki. Vagy kitalálsz valami mást, amire igent mondhat anyukád, és arra kérsz pénzt, és utána énektanárra költöd, nem arra, amire kérted.
2012. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

A legtöbb énektanár csak 16-17 év után vállal tanulókat magánénekre. Nem véletlenül.

Szolfézsra lehet menni.

2012. máj. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!