Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban szült...

A Szent Imre kórházban szült mostanában valaki Dr Tasi Róbertnél? A szülésért mennyit adtatok vagy illik adni. A magánrendelőjébe járok de nem mertem megkérdezni.37 HETES KISMAMA

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Szent Imrében szültem, de nem nála. Egy másik doki magánrendelésére jártam. Megkérdeztem, de nem mondott összeget, ezért utánanéztem neten és azt olvastam, hogy az egyszeri vizsgálati díj tízszeresét szokás adni. Annyit adtam, szerintem pont elég volt. Szülésznőnek pedig 30-50 körül szoktak.
2012. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedvességed!Szeretném megkérdezni,hogy milyen volt a szülés,nyilván mindenkinek más de úgy értem segítettek e valahogy hogy könnyebbnek érezd illetve volt e kedved vagy lehetőséged a kádat használni stb.Ha van kedved egy két mondatban leírni szívesen venném.Gratulálok a babához és nagyon sok boldogságot kívánok!! :)
2012. febr. 7. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit hosszú lett volna, úgyhogy megírtam priviben :)
2012. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is feltettem egy hasonló kérdést, ott egy kismama azt válaszolta, hogy a doktor úr azt mondta, hogy 60-100 között szokott kapni, nem sértődik meg, ha kevesebb-több (ez egy tavalyi összeg)
2012. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,lassan aktuális még kb 5 napom van :)

Szép napot és kellemes babavárást!

2012. febr. 16. 07:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, megszültél azóta? Én is nála szültem még februárban! :)
2012. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!