Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illik megkérdezni az orvostól,...

Illik megkérdezni az orvostól, hogy mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tegyek, megkérdezzem, hogy mennyit kér vagy adjak amennyit gondolok?Ti, hogy csináltátok?Első baba a dokim nagyon aranyos, magánba járok hozzá, nagyon szeretem, de ez olyan ciki, most kérdezni mikor mindjárt szülök?!!Már az elején kellett volna megkérdeznem?Írnátok tapasztalatokat?36 hkm
2012. ápr. 7. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeztem rá. Annyit kapott amennyit gondoltunk. Így is a terhesség alatt kifizetett pénzzel együtt 120.000 Ft felett volt.
2012. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánba jársz hozzá, akkor illik megkérdezni. Mivel egy magánrendelésnek is szabott ára van, válaszolni fog rá. Legalább tudni fogod, hogy mihez tartsd magad.
2012. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha magándoki, akkor nem illetlenség megkérdezni, mert nyilván fix tarifája van.


A választott dokinak adsz annyit, amennyit gondolsz.

2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, SZTK-s dokinak adsz, amennyit gondolsz. Bocsi.
2012. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nyugaton azt sem tudnák miről beszélsz...
2012. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már harmadszor fogok magán orvosnál szülni, és most sem fogom megkérdezni, mennyit kér, idáig sem volt gond belőle.

Kb 8-szor megyek hozzá terhesgondozásra, alkalmanként 7 ezret kér, szülésért kb 40-50 ezret gondoltunk.

Programozott császár lesz, az előző két császár miatt.

(Győr)

2012. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

(nyugaton is tudnák mirőlbeszélsz, csak ott akezedbenyomják az árlistát)

Ha magán doki akkor neki is van tarifája. Én megkérdeztem mennyiért vállalja a szülésem,megmondta.(ahogy amikor franciaországban szültem ott is megmondta az orvosom)

2012. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején megkérdeztem, hogy számithatok-e rá a szülésnél. És közölte, hogy természetesen és rögtön meg is mondta, hogy mennyi nála a szülés. Hát leesett az álam. Én kényelmetlenkedtem a kérdés miatt ő meg lazán odavágta a tarifát is.
2012. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

értsük már meg, hogy ez egy szolgáltatás.Ha azt szeretném,hogy az az orvos akihez járok, ő legyen ott a szülésnél, akkor azt meg kellfizetni.

Ha valaki nem akar fizetni, semmi gond, szülhet az ügyeletesnél. De a magánorvos pénzbe kerül.

2012. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Én harmadjára szülök majd a dokimnál,ám mivel a 2.gyerkőc 4 évvel ezelőtt született,rákérdeztem,mert nem tudom változott-e azóta a tarifája.Kiderült nem.Osztom azt a véleményt,hogy ez egy szolgáltatás,ha én igénybe veszem annak ára van.Ennyi.
2012. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!