Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vigyen egy 14l 3 napos...

Mit vigyen egy 14l 3 napos osztálykirándulásra? És bőrönd vagy spporttáska?

Figyelt kérdés

Pentektől vasarnapig lesz. Ahove megyunm kb mind3 nap reggel ~14 du ~26 fok lesz. Hátizsákot kisebbet mint amibe elfér az összes cucc olyat viszek mert szombaton egynapos túra lesz.

Pl ruhákból hány db?

Út: vonat, busz, kerek 1 km séta- félek a táskától h nem tudom majd cipelni de a gurulóstöl is h rossz lesz a talaj a Börzsönyben


2012. jún. 3. 05:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Attól is félek hogy a túracipő túl nehéz lrsz- tavaly nem birtam el a 3 napos bőröndöm 800m es séta alatt es az egyik tanar segitett bar tavaly kulon meg volt adva h kel halozsak es gumicsizma es tanyerok... Is mert lepukkant helyre mentünk. Tehat elhatarpztam hogy iden en viszek a legkisebb cuccot
2012. jún. 3. 05:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 farmer, 2 póló, 2 fehérnemű. Sporttáska
2012. jún. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Népliget, Budapest-en láttam olyan sporttáskát, ami vállra is tehető és gurul is, biztos mindenhol kapni olyat. Amúgy, meg nem kell túl pakolni, régen én is becsomagoltam a házat, ma már csak praktikusan ahány nap annyi fehér nemű, a polóból legyen 2-3 +1-2 rövid nadrág,1 hosszabb póló éjszakára, 1 kardigán 1 kistörölköző, tisztasági csomag ha lehet kis műanyag üvegcsébe önts ki tusfürdőt, ha van kis fogkrémet vigyél, wc papírt tekerj le a kezedre nagyobb darabot v vigyél papírzsepit. 1 esőkapát picire hajtogatva. Ez így egy normál hátizsákba elfér.
2012. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én ennyi idősen is bőröndöt vittem,azt könnyű húzni.18,L
2012. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A gurulós sporttáskát csak gurítani érdemes mert ha vállra tennénk akkor túl nehéz a kerekek és az alján a krrekek merevítésének súlya miatt.

Az biztos h viszek 1 farmart amibe megyek és akkor nem lesz tőle nehezebb és viszek egq

2012. jún. 3. 08:16
 6/10 A kérdező kommentje:

Rovidnadragot ami 3-4 edes es fel lehet hAajtani az lját esakkor nprmal meretu. Lesz..

Es viszek 1 pizsamat

mi a helyzet a cipokkel?

2012. jún. 3. 08:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj a túracipőben, és vigyél magaddal egy másikat+papucsot. Mindig a legnehezebb ruhákban kell menni, az ésszerűség keretein belül (tehát, ha tudod, hogy hideg lesz, és kell kabát, de az utazáskor még 30 fok lesz, akkor nem abban mész:D) :)
2012. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

hát,én mindenképpen bőröndöt vinnék(ebben a korban azt is vittem)

ja,és ha esetleg faházakban fogtok lakni,mindenképpen sok-sok meleg ruhát(pulcsit,hosszúgatyát) mert rettenetesen hideg van,gondolom Börzsönyben meg pláne.

2012. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de jó az ofőnk és Apartmanba megyünk :)(olcsón:) )
2012. jún. 6. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig 2 kényelmes hátizsákot viszek. Az egyikben a ruha meg ilyesmik, a másikban pedig kaja-pia.

Más: Mobilt sosem viszek, 1. azért, mert elveszthetem és otthon biztonságban van, 2. azért, mert kevésbé tudok feloldódni társaságban, mert minden nap hívogattam a szüleimet akkor, amikor még vittem (most, hogy nincs nálam és így nincs esélyem telefonálni, tök jól kibírom).


16F

2012. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!