Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mekkora táska kellhet 11...

Mekkora táska kellhet 11 napos utazáshoz? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Áprilisban 11 napra Németországba megyünk az egyetemmel, de nekem meg nincs táskám :S

Szoktam egyet kölcsön kapni, de az 2 pulóverrel és 2 nadrággal megtelik.

Szeretnék gurulósat venni, mert korábban ami volt válltáska attól megszakadtam, itt meg 11 napi cuccról van szó :S

Annyira nagy öltözködős nem vagyok, hogy mindennapra más ruha, nincs is annyi ruhám, viszont pulóverből vinnék kb 6-ot azt hiszem meg kell törölköző,papucs, külön ruha színházba (cipő), még laptop is...

Szerintetek mekkora táskát vegyek, és milyen árban mozognak ezek a táskák? Olcsót szeretnék, azok mennyire megbízhatóak?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. márc. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan 3000körülmár kapsz gurulósat a tescoban
2012. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én amikor egy hónapra mentem Londonba, lakni/dolgozni, elfértem egy sportoskában, ami mindössze 16 kiló volt, pedig vittem ruhát, mosóport, kaját és minden mást :)


Szóval szerintem egyáltalán nincs szükség nagy táskára, pláne 11 napra... Az nem igazán idő, egy pólót fel lehet venni kétszer is, ha nem izzadtad agyon magad, zokni-alsónemű meg nem foglal sok helyet, farmer meg szintén többnapos ruha, ha csak sétálsz :)


Ha meg mindenképpen táskát akarsz venni, nézz körbe Tesco vagy hasonló helyeken - adnak viszonylag tűrhető áron használhatót.

2012. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor irány a Tesco :D
2012. márc. 25. 20:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam a Tesco-ban, de a választék nevetséges volt. :( Írtó kevés, és drága :D egy picike 4999 volt, ami tényleg ilyen 2-3 napos útra éppen jó.
2012. márc. 30. 16:40
 5/5 anonim válasza:
Ha valaki a jövőben ilyen gondokkal küszködik, irány a kínai! :D
2014. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!