Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki nagyon nem érzi jól magát az iskolájában, osztályában?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Én 5. osztályba járok,és mit ne mondjak,se a sulit,se az osztályt nem szeretem.Mivel az oszt.-ba minden féle elkényeztetett p*csa jár,nehéz ott megmaradni.Sajnos alap,hogy ismerd a legnépszerűbb számokat,ruhát,színt,cipőt.ékszert.Utálom... :(
2012. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van . Van fiúm,az osztályba jár,nagyon szeretem,meg a haverja is jó fej .3 csaj van akivel jóban vagyok,a többi embert (maradék 20-ból 14-et) GYŰLÖLÖK. Hála Istennek 8.-as vagyok,és már csak egy hét van a suliból,és végre elmegyek abból a nyomorult iskolából.

14L

2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályom nem a legjobb, de a sulit bírom... Az osztállyal az a baj, hogy nincs 3-nál több ember, akit ugyanaz érdekel, és így marhára ellenkezik mindenki mindenkivel... Van, akit azért utálnak, mert kocka, a másikat azért, mert nem, vagy te ilyen zenét hallgatsz és fúj... Mindenesetre azért van pár normális arc, de az osztály csapatépítőn képzelheted hogy szerepelt...
2012. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok ide járni. Osztályból kereken 3 emberrel vagyok jóban a 23ból. Az egész iskolában rajtuk kívül meg még kb. 3 emberrel a 600ból. Semmi témája nincs senkinek. De szerencsére ballagok 1hét múlva és szabadulás. \O/:D 15/F
2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

IGEN.Én..^^ Nagyon utálom az egészet sulit,osztályt is. Kb az egész iskola gazdag pics*kból és gazdag bunkó pasikkal van tele. Nem,nem túlzok.:)

Azért dumálok pár pics*val ,de mindig megbántanak valamivel,amin nagyon felhúzom magam és persze visszaszólok,de annyira egoisták,hogy hiába vitatkozok velük,úgy is nekik lesz igazuk. ;D

A hülye bunkók pedig folyamatosan beszólogatnak,amitől elmegy /ment az életkedvem.

Kb 2 ,,nyomibb" bnőm van,akik rohadt idegesítőek és cikik néha..Tudok velük beszélgetni,csak néha.. Mondok pélkdákat:egyik buszon baromi hangosan kiált egyet,mert én nem értettem amit mondott..-.-"

Másik:köpköd ,de nem nyálat,hanem kaját -.-"

Mindkettő hangosan büfög az utcán.

Az öltözködésük és a zenei stílusukról nem is beszélve.. Ja és ahhoz képest,hogy miket csinálnak ,tök bunkón viselkednek.. Szal beszólgogatnak ,hogy ezt csináld,vagy azt.. Vagy leszarnak.:) Jaaa és mindketten lányok. A legjobb barátnőm másik suliban van. : // Én is most ballagok hálistennek :))).

2012. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már gimibe járok.

De az ált. suliban utáltam az osztályomat.

Volt kb. 2-3 jófej lány és mindenki más bunkó volt. Kb. azt nem tudták felfogni, hogy a barátságra hivatkozva nem egy szép dolog kibeszélni a másikat azzal: hogyha megkérdezné tőlem, hogy mondtam-e neked valamit megmondanám, hogy beszéltünk róla... mégis többet ér egy ilyen barátság mint ahol hazudoznak egymásnak...

huh

10/11 lány volt és közülük kb. 6-n cigiznek nem tanulnak és 1 drogozik is

a fiúk bunkók voltak

jaj és volt még egy lány akinek a fő szórakozása az volt, hogy ő szerelmes és kb. hónaponként 2 fiúval járt (ja és ez mind igaz szerelem)

és még a suli is szar volt


szóval azt az osztályt nagyon utáltam de a mostanit imádom

2012. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A régi sulimba utáltam járni 4.-be új osztályfőnökünk lett és nagyon kivételezett egyesekkel. Engem szerintem csak azért bírt mert én voltam az osztály legjobb tanulója. Utáltam a tanárt. Jöttek a folytonos veszekedések a suliba. Sírva mentem már el. 14-en jártunk egy osztályba és 11-en ellenünk fordultak. Az egyetlen a két barátnőm volt akik miatt még el lehetett viselni a sulit.

5.-be elköltöztünk és a mostani sulimat szeretem. Nem vagyok az osztály királynője de sok jó barátom van.


Leírok még v.mit ha érdekel

A miután elmentem a régi sulimba 7. -be hozzájuk csatoltak egy másik sulit is. A és újra a két barátnőm ellen fordultak. Az egyikük átállt a többiekhez igy a másikuk egyedül maradt. Ő si sírva ment suliba meg hasonló:( Több tantárgyból állt bukásra is:( Átment egy másik suliba most 4-es tanuló és szereti a mostani suliját

14/l

2012. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom. Utálom az osztályfőnökömet. Egy ostoba öreg nő, nem ért semmihez, nem tud angolul,nem tud szervezni. Utálom az osztálytársaimat, a közeget. Irritál, hogy úgy utálják egymást, hogy két mondatot nem beszéltek még(engem is utál így egy pár ember).És azt se szeretem, hogy 1300 fő jár a suliba, rideg a hangulat. Egyedül a védőnőt meg sulis mentálhigiéniészt szeretem
2012. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, én. Iskolát is váltok szeptembertől :d megyek egy olyan helyre, ahol hallom majd, mint mond a tanár :D itt még a gondolataim is elvesznek, olyan hangzavar van -.- minden órán :D

18L

2012. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100 százalékban úgy vagyok, mint a második válaszoló.
2012. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!