Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy oldanátok meg azt a...

Hogy oldanátok meg azt a helyzetet, ha gyermeketek osztályában volna egy fiú aki bántsa a többieket beleértve a tiéteket is, és az oszályfőnök tanácstalan mert a szülei nem hiszik el, hogy milyen az ő fiuk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
pl feljelenteném a gyereket? Az összes gyerek tanúsítaná a bántalmazásokat.
2010. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanár+szülők+gyerekek.Mindenki legyen ott,és így megbeszélni kérdőre vonni a gyereket.
2010. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Engem mindig lökdösött egy csaj,a hajamat tépte csak úgy viccből,hátulról.Senki nem tartotta ezt viccesnek csak a barátai,és a végén amíg a szertárból segítettem a tanárnak behozni a kellékeit valamelyik hülye haverja lepisilte a cuccaimat meg a táskám.senki nem merte elmondani ki volt,pedig több mint 20-an végig nézték a teremben.Apum adott önvédelmi sprét.Telefújtam a csaj arcát a vonaton,és mikor jöttek meg "bosszulni" kapott még egy adagot a szeme közé,meg a haverjai is gyorsan leléptek ahogy nézték hogy sikítozik.Mekkora szégyen lett az a lány! >:) Nem mondom hogy jó megoldás, de jól esett.
2010. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha a megbeszélés nem sikerül, és nem juttok előbbre, akkor többszörös bejelentést tegyetek az illetékes gyámhatósághoz. Úgy tudom a gyámhatóságok kötelesek felügyeletük alatt tartani az iskolák működését. Ha a szülő nem bánthatja a gyermekét, akkor egy gyerek se bántson senkit, nem igaz??
2010. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont ez van, egy fiú leköpdösi, veri a lányomat, ellopja a cuccait. Nemcsak őt piszkálja, mindenkit. A pedagógus eszköztelen sajnos. Beszéltem az anyjával, de mintha a falnak beszéltem volna...nagyon rossz így.
2010. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
gyámhatoság ha már nagyon eldurvul a helyzet
2010. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Felhívott telefonon a gyerek anyukája,mert a tanárnő megbüntette a fiát,ugyanis bántotta az enyémet,és végül is minket hibáztat mert büntetést kapott a fia.Azt mondja nehogy már mindig az ő gyereke legyen a rossz,mindig ő rá van kenve minden.Én mondtam neki ,hogy akkor az ,hogy lehet,hogy az enyémen kívül még 3-4 rá panaszkodik a fiára.Az enyém már iskolába se akar járni miatta.
2010. febr. 7. 07:34
 8/15 anonim ***** válasza:
16. 35 vagyok. A végén kiderül, hogy egy osztályba járnak a gyerekeink.:) Van nagyon sok az ilyen.
2010. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Forduljatok a gyámhatósághoz! Az összes szülő, akinek rendszeresen bántalmazza a gyerekét ez a fiú, fogjon össze és jelentsétek be!!!!
2010. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így van MINDENKI fogjon össze,és beszéljetek közösen többször az osztályfőnökkel,meg az igazgatóval.Ha sokat rágjátok a fülüket,akkor kénytelenek ők is beszélni ezzel a süket anyával.Ha sokat piszkálják akkor remélhetőleg érzi majd magát annyira sértettnek,hogy ő viszi el a kölykét egy másik suliba.Remélem ott majd tőle erősebbekkel találkozik.:))
2010. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!