Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 11 éves lesz. Babát...

Zkriszti3 kérdése:

Kislányom 11 éves lesz. Babát kért karácsonyra, amit örömmel teljesítettem. Azt látom az osztályában, hogy a kislányok a babázásból rég kinőttek . Szerintetek is ciki babázni ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Mobil telefon, hajsütővas meg ilyeneket kérnek és kapnak a hasonló korú gyerekek. Elmaradt a kortársaitól ?
2012. jan. 2. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem örülj neki,hogy a te gyereked normális!Manapság már tényleg furcsa,ha egy 11 lány még babázni szeretne,de egyáltalán nem baj,sőt nagyon jó dolog,hiszen ő még gyerek!Inkább a többiekkel van gond,akik ebben a korban,már játszák a felnőttet!
2012. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én szülőként úgy vélem, hogy a te gyereked sokkal egészségesebb, mint a többi.

Ha ekkora lányom volna, örülnék, hogy babázik, és nem mondjuk az agynélküli „celebeket” akarja majmolni az épp divatos hajviselettel/mobillal/ruhával.

Te nyilván látod, hogy vannak-e barátnői, amennyiben jól érzi magát a közösségben, semmi aggódnivalód nincs.


(Szemét leszek, de véleményem szerint egy ekkora kislány a babázást gyakorolja, ne azt, hogy hogyan veheti rá a pasikat, hogy babát csináljanak neki. :)

2012. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

egyáltalán nem ciki... szerintem ez a normális, h egy kislány 11 évesen még inkább gyerek és nem próbál kamasznak látszani, felnőttként viselkedni.

Az osztályából azokkal a kislányokkal kb ennyit foglalkoznak és így vannak nevelve, h inkább betömik a szájukat az ilyen tárgyakkal, mintsem, vegyenek valami játékot nekik... semmiben sincs a lányod elmaradva. Egyáltalán. Ha majd úgy érzi, ő is fog ilyesmit kérni, de úgy tűnik, ő egyedi személyiség és nem megy a többi birka után!

2012. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Na majd akkor fog örülni neki igazán, ha 5-8 év múlva neki kell rá vigyázni...
2012. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy elmaradna. Szerintem tök normális dolog. Én is babáztam ennyi idősen. Meg autót vezetni tanultam, de csak mert nagyon érdekelt. A pasizást 13 évesen kezdtem...

Szerintem örülj neki, a mai világban ez màr ritkaság...:)

24/N

2012. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az a marha ciki, ha a babázás 11 évesen ciki. :-) Remélem, az én lányom is ilyen lesz, mint a tiéd. Egy 11 éves kislány még valóban kislány és a legjobb, ha játszik, babázik, társasozik, legózik, amit szeret. Számomra nagyon durva, amikor a 13 éves gyerekek talpig ku..rvának öltözve, agyonig kifestve a fiúkat szedegetik fel a játszótéren, komolyan hányingerem van tőlük, de a szüleiktől még inkább.

Jó fej kislányod van, örülj neki!

2012. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ugyanis még én is leülök vele babát öltöztetni, etetni. Számomra is jó ez a játék.
2012. jan. 2. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Egy 11 éves kislány igenis babázzon, ne okostelefonnal játssza a nagylányt. Hajsütővas, vagy hajvasaló akkor ok, ha a haja indokolja. Pl unkokahúhomnak olyan a haja, hogy össze vissza göndör, meg egyenes. Amíg nem vasalták a haját, addig csúfolták az osztálytársai, megalázták. Ezen még a is rontott, hogy egy béna fodrász elcseszte a kislány haját.

Nyugodj meg, semmi baj nincs veletek, érezzétek jól magatokat játék közben:)

2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

A lányom 13 éves. Mivel van két kistesója, így sokat játszik. Babázni a kishugival nagyon szeret, azon szoktam mosolyogni, hogy sokszor a 2 éves kicsi már faképnél hagyta, mikor ő még mindig fésülgeti a barbie-t. :)))

Viszont van jó telefonja, nem okostelefon, de modern, színvonalas. Nem öltözik k...ásan, de szeret visszafogottan, divatosan, csinosan felöltözni. Nem sminkelni magát és erre nincs is vágya, de igényli az arctonicot, illatos tusfürdőt, testápolót.

Tehát azt te látod, hogy cikisen gyerekes-e vagy vannak jelei a nőiesedő lelkének.

Van átmenet a hajütővasas, sminkelős kiscsajok és a ciki gyerekesség között. Azt kell megtalálni benne. Vidd csak el egy Dm-be, azzal le tudod tesztelni. :))) De most komolyan: 11 évesen még épp csak elkezdődik az átmenet a kislány és a lány között, ez majd napról napra változni fog meglásd! :)

De ha találkozol a barátnőivel, egyből le fog jönni, hogy a lányod kb "hol áll". A hasonlóak mindig megtalálják egymást.

2012. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Addig örülj amíg babázik!!! Inkább azt akarod, hogy már ilyen korán a szex, a cigi és az alkohol foglalkoztassa? Nem a Te kislányoddal van baj!!! Bárcsak ilyen is maradna!!!
2012. jan. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!