Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek,...

Szülők! Ti megengednétek, hogy a lányotok a 13 szülinapjára fiúkat is hívjon?

Figyelt kérdés
Nem ottalvós, olyan 3-9-ig tartó kerti parti. 5 lány barátnője, és 3 fiú barátja lenne itt. de én nem szeretném, ha fiúkat hívna. Szerintetek?
2012. jún. 6. 13:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem szeretnéd?

Nyugodtan engedd meg. Gondolom ti is a közelben lesztek.

2012. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Te nem leszel ott? Nekem 14 évesen volt házibulim, egy délutáni kis babazsúr, az anyukám csinált finomságokat, igaz lakásban voltunk. Én is hívtam fiú osztálytársaimat. Nem értelek, egy lánynak nem lehetnek fiú barátai??? Főleg, ha nem is alszik ott senki.
2012. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Nálatok lesz, felügyeleted alatt? Akkor mi a baj?

A fiúk nem az ördögtől valók. Legalábbis 13 évesen még nem. :)

Én megengedném, sőt örülnék neki, hogy lányok-fiúk vegyesen lennének.


Én épp 13 éves voltam, amikor egyik fiú osztálytársam kiköltözött a családjával Amerikába. Nálunk volt a búcsúbulija, és voltak ott fiúk, lányok. Mai napig emlékszek, hogy mennyire jól éreztük magunkat. S nem volt semmi rossz. Csak zenét hallgattunk, pizzát ettünk és jókat nevettünk.

Nem hiszem, hogy ettől félni kellene.

2012. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
igen, végülis hazamennek, nem? Suliba is együtt járnak. Legalább jól megnézed magadnak a fiúkat, kikkel is barátkozik.
2012. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? mIért nem? Pont az ilyen anyák miatt lesznek rosszak a lányok, majd ne csodáld, ha hazudik, nem mondja el, ha bepasizott, stb.

Mit gondolsz? mi fog történni? és gondolod, ha tiltod, nem történik majd meg . nem most, egyszer... de, csak nem fogsz róla tudni. Legyél jó fej anyuka, te nem voltál 13 éves soha? Örülj, hogy vannak barátai!

Nekem mindig is voltak fiú haverjaim, és sosem csináltam velük semmit...

2012. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs ezzel semmi gond.Engedd meg nyugodtan.
2012. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

35 éves vagyok, de a 9. szülinapomra is hívtunk fiúkat az osztályból........

Maximum üvegeznek, mi is csináltuk anno 13 évesen......

2012. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Sókristály ***** válasza:
92%

Tényleg, miért nem szeretnéd?

Legalább megismered Őket is, úgyis a lányoddal töltik a fél napjukat.

Az én lányom is 13 éves. Nálunk pici korától szokás volt a szülinapi zsúr. Mindig jöttek fiúk is. eleinte a család barátainak gyerekei, most meg rajtuk kívül a kedvenc osztálytársak is (fiúk-lányok vegyesen), meg az edzésen megismert barátok.ű

Sosem gondoltam, hogy ez baj lenne.

2012. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rosszabb, ha már ezt is tiltod...
2012. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Én nem látok abban semmi rosszat,hogy fiókat is szeretne hívni a lányod!Normális dolog,hogy nem csak lány barátai vannak,szerintem nincs miért aggódnod!
2012. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!