Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15 éves...

Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak, hogy a barátjával aludjon? (1 éve vannak együtt)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:25
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
85%
Háát, nálam ez olyan határeset, 16nál már simán, 14-nél még semmiképp, a lánytól függ. Beszélgess vele. Ismered a fiút?
2012. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%
Remélem tudod hogy abból nem alvás lesz :D De ezt neked kell tudnod.... Elbeszélgettél már vele az "élet nagy dolgairól"? Ha igen,én megengedném neki.
2012. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
90%

nézd, a szeretkezéshez nem kell hogy este legyen, és inkább ágyban párnák közt,mint a diszkó falának dőlve, meg legalább "szem előtt vannak"

asszem igen

2012. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Ugyan ez a szitu nálunk is. Ha együtt akarnak lenni, nappal is megtehetik. Mivel ez nem futó kaland, még jó is ha inkább itthon vannak.
2012. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ha már ennyi ideje együtt vannak és a lányod tudja hogy mi merre meg persze a fiú is akkor igen.Ha meg ismered a fiút és tudod milyen akkor semmi probléma!
2012. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
87%
Én megengedném. Lehet hogy nem is akarnak szexelni, tehát ha így van, akkor semmi akadálya. Ha meg akarnak, akkor is megengedné, jobb hogyha otthon, nyugodt körülmények közt történik, mint valami hotelszobában vagy egy nyilvános vécében. Na meg ha már a szexnél tartunk, nem muszáj ahhoz együtt aludni, ha akarják úgy is megoldják. Ráadásul már egy éve együtt vannak, lehet hogy már rég túl vannak a dolgon...
2012. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Ismerem a fiút, minden hétvégén jön hozzánk. Nagyon kedves, segítőkész, és jól nevelt srác. Beszélgettünk már ilyen dolgokról, és mindent megértett. Nem vagyok olyan szülő, aki bármit megenged a lányának. Nem jár bulizni, az iskolából nem lóg, jól tanul, nem iszik stb. Remélem ezért még nem vagyok rossz szülő, hiszen rengeteg anyuka bárhova, bárkivel elengedi a lányát. A lányomnak ő az első barátja. Köszönöm az eddigi válaszokat :-)
2012. ápr. 14. 14:55
 8/57 anonim ***** válasza:
93%
Így igen.
2012. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
25%
hát nemtudom. Lehet megengedném neki de nemörülnék
2012. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
92%
Így én is elengedném. Azért rágjátok át még egyszer a témát, biztos ami biztos alapon. :)
2012. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!