Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek hol volt igazi vagy...

Nektek hol volt igazi vagy legtöbb haverotok, barátotok?

Figyelt kérdés

Hol voltatok legjob an kiközösítve?HOl voltak befogadóbbak az emberek?Általános,gmi esetleg egyetem?

12L



2012. jún. 9. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt az általánosba is,gimibe is soha nem voltam kiközösitve!Velük azóta is tartom a kapcsolatot pedig már 20-on felöl vagyok jóval! :) Gond van?Ki vagy közösitve?
2012. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a középiskola messze a legborzalmasabb volt
2012. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Kiközösítve sehol nem voltam, mindenhol voltak haverok, ill. 1-2 igazi barát(nő), de más volt. Általánosban el voltam könyvelve a jótanulónak (végig kitűnő voltam), gimnáziumban a lázadónak (ott is jól tanultam, de a külsőm miatt), főiskolára nem kellett minden nap, minden előadásra bejárni, az évfolyamon voltak 300-an, így ott sokakat nem is ismertem meg a 3 év alatt. Viszont ott is lett néhány olyan barátom, akikkel azóta is tartjuk a kapcsolatot, van, aki mostani munkahelyemen munkatársam.

38N

2012. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetedikes vagyok , ahol ki voltam közösítve az talán egy napközis tábor volt kilenc éves koromban .
2012. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Színjátszós és egyéb táborokban egy nagy család voltunk. Ott ismertem meg az egyik legjobb barátnőm. :)
2012. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiközösítve sehol nem voltam, d eáltalánosban több barátom volt, és ott születtek meg a tartós barátságaim is. Középiskolában csak ilyen padtárs-barát barátaim vannak.

17/l

2012. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még sehol nem voltam kiközösítve,szerencsére.


Általánosban is mindenkivel jóban voltam,onnan maradt 2 azaz kettő igaz barátom,most 2.éve járok gimibe,hát,talán 2 igaz barátom van itt is,a többiekkel nagyon felszínes a kapcsolatom.


Viszont az ovistársak közül 3 emberrel még mindig nagyon jóban vagyok,pedig nem jártunk-járunk egyik iskolába sem együtt.:)



16/L

2012. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felénk nem szokás ez a "háhá, azt a szemüveges lányt most közösítsük ki!" viselkedés, már oviban sem, szóval ilyenről szó sincs. Osztályom nagyon befogadó, imádom, amikor év elején jön új gyerek, és máris mindenki kedves és haverkodik vele. :) Osztályba befogadtak már elsőben, és egy barátnőm (csak fél éve ismerem) baráti köre fogad be a legjobban. Mivel a barátnőmmel se ismerjük egymást még úgy igazán, a társaságát is 1-2 hónapja kezdtem el megismerni, de mindenkivel jóban vagyok. Mindenki cigizik közülük, de tiszteletben tartják, hogy én nem, illetve ha a péntek-szombat estéket együtt töltjük, akkor nem kínálnak semmi alkohollal, mert tudják, hogy nekem még nagyon nem kéne innom (mindenki 2-6 évvel idősebb nálam). Olyanok, mint egy nagy család, amibe lassan é is bele fogok tartozni. :) Általános sulis vagyok amúgy még, de abból a körbőla legtöbben gimisek.
2012. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok nagyon csúnyán kiközösítve középiskolában. Általános jó volt, persze voltak kisebb-nagyobb zűrök, de ez normális. 16/l
2012. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiközösítve igazából nem voltam sehol, de mindenhol el lettem könyvelve "különc"-nek. Talán az egyéni gondolkodásom miatt. Soha nem volt sok barátom. Általánosban, és középiskola elején még vágytam rá, hogy nagy társasággal mászkáljak, mint a többiek, de aztán rájöttem: többet ér a kevés, mély barátság, mint a sok felszínes.
2012. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!