Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 15 éves lányotoka...

Elengednétek 15 éves lányotokat discoba?

Figyelt kérdés
Barátnőim elhívtak discoba ami jővőhéten lesz. Barátnőm anyukája hozna haza.
2012. jún. 10. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén nem, bár attól függ, hogy milyen disco. Ha suliban van, vagy tiniknek való helyen akkor igen.

23/l

2012. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Azok alapján, hogy 14 éves fejjel tudom, hogy néz ki egy ilyen hely NEM. Persze minket elengednek. De biztos szimatolnék, hogy nem csinált-e valami balgaságot ;)
2012. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mosolyogj! válasza:
89%
persze, én is akkor kezdtem el bulizni járni (persze rendes helyekre) és nem lett semmi baj (nem romlottak a jegyeim, nem kezdtem el inni/ drogozni stb)
2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor voltam először, bár még csak 1 éve volt :) De tudva hogy milyen helyek vannak és néha mi is miket csinálunk lehet hogy a gyerekemet nem engedném el. :)
2012. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd anyukáját felhívnám megkérdezni, hogy ismeri-e ezt a diszkót, és miféle helyről van szó. Ha megnyugtató választ kapnék, akkor megkérdezném a lányomat, konkrétan kikkel megy. Megkérném, hogy vigyen telefont, és legyen elérhető állapotban (legalább néha nézzen rá a telefonra, hogy kerestem-e, és hívjon később vissza...), valamint megígértetném vele, hogy tartja magát a megbeszéltekhez (szóval hogy csak ott lesznek, a diszkóból nem mennek ki, nem iszik alkoholt, nem dohányzik, drogozik, stb., mennyi pénzt költ), és míg bulizik, titokban halálra aggódnám magamat. :D


Engem anno az időben 14 évesen engedek először diszkóba, de a bátyámmal jöttem és mentem, és akkoriban még nem volt jellemző, hogy a fiatalok drogoztak például. Ma már más a helyzet, az ember megbízhat a lányában, aki az ő nevelése, de nem bízhat meg másokban, akik balhéra várnak az éjszakában.

2012. jún. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem,nem engedném se discoba se kocsmába.Koncertre is nyáron 1szer-2szer az apjával vagy felnőtt bátyjával,nővérével.Suli időbe csak barátnőhöz engedném,vagy szülinapi buliba,természetesen úgy hogy nem ihatnak alkoholt,meg azért felnőttek felügyelek őket,rájuk néznek.
2012. jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

15 évesen nem engedném még el! Nem ez a dolga hogy disco-ba járjon, és nem hiszem hogy csak így tud barátkozni, továbbá szerintem még nincs akkora nyomás rajta hogy "ki kelljen engednie a gőzt" ! Ha betöltötte a 16 évet akkor már beszélhetünk róla, de akkor is csak úgy hogy szabályok szerint (tehát ésszerű keretek között történjen minden). Én 16 voltam mikor először mentem fel bulizni, és tisztában vagyok vele hogy mik mentek ott, emlékszem hogy miket csináltunk stb..és már vissza gondolva /24 évesen/ nem vagyok rá büszke, viszont abban az élet helyzetben akkor ez tűnt "menőnek és belevalónak". Mire az én lányom jön majd ezzel még rá jön 15 év világ fejlődés...szóval addigra már nem az alkohol lesz a legrosszabb dolog amitől félthetem majd - sajnos :(


Igen valószínű hogy ezért le leszek pontozva, de ezeket az érzéseket amíg "gyerek" vagy nem tudod megérteni, csak majd ha lesz egy kis lányod, és bele gondolsz hogy mennyi minden történhet vele, amíg "nem vigyázol rá" 15 évesen!

2012. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem engedném el. Akármilyen tanuló is. 15 éves. Lesz még rá ideje 2 év múlva. Addig nem. L28
2012. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen, minden további nélkül már 12 évesen is, ha kis partiribancot akarok nevelni, amiből egyre több van. Én 17 évesen engedném el, de addig nem kislánynak való hely.
2012. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Nem neki való. A barátnőinek sem. Az a baj, hogy az ilyen lányokból tényleg az a könnyűvérű tinilány lesz, aki hááát...

lesz még bőven rá ideje. Lehet még pár év múlva is bulizni, és egy kicsit felnőttebb lesz! Persze mindíg van kivétel, de én nem engedném el a lányom!

2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!