Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 14 éves...

Ti elengednétek 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Arra kérlel, hogy hagy menjen le a Balatonra pár barátjával néhány napra a nyaralónkba. Megígérte, hogy semmi olyat nem fog tenni amit a jelenlétünkben nem tenne meg. A barátait ismerem, normális gyerekek. Ti elengednétek a gyereketeket?

2012. máj. 26. 22:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
Nem!
2012. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek a barátai? Ha nagykorúak, akkor lehet. Bár engem 19 évesen nem engedtek el tavaly az ugyancsak ennyi idős bnőmmel, pedig nem vagyunk azoka tivornyázós fajták.
2012. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon nehéz kérdés, te ismered a legjobban a lányod, hogy megbízhatsz-e benne, bár egy ilyen lépéssel ő is bizonyíthatna neked, hogy nincs a jövőben mitől tartanod.

Megmondom őszintén, engem anyukám 14 évesen elengedett Siófokra az akkori barátommal, azt hitte csak kempingezni megyünk. Hát a mai napig nem tudja, mi folyt ott, jobb is. Ment az ivászat, mászkáltunk az éjszakában egyik diszkóból a másikig, arra sem emlékszem, hogy mentünk haza. Persze otthon úgy tudták, egész nap strandoltunk meg pihentünk. Nekem is van már lányom, ő még csak 2 éves, de ha magamból indulok ki, nehéz lesz a bizalmamat megszereznie.

2012. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Felnőtt felügyelete nélkül nem. Mert oké, nem tesz butaságot, ez rendben van, de bármi történhet rajta kívülálló okokból (baleset, betegség, stb), és ezekben a helyzetekben nem feltétlen tudja, hogy hogyan kell megfelelően cseleedni. De ha nem messze mennek tőletek, vagy valaki, idősebb barát pl elkísérné őket, akkor simán elengedném.
2012. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
48%
ÉN se engedném le !
2012. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%

Orgia, buli, drogok.

Ismerem én az ilyen balatonos témákat.

2012. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%
oda nem, de ne tiltsd el az összes bulitól, mert az késöbb hazudozáshoz vezet..
2012. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%
Csakis úgy, ha velük megy egy felnőtt.
2012. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
16%
Na figyelj a lanyod 14 eves es fiuk is lesznek....azok ugy be viszik az agyba h meg teherbe is eshet es akkora botranyt.......es ha ez megtortenik akk nagy bajok lehetnek.....amugy teljesen leihassak magukat....de te tod ha nkd jo ugy h ribanckent megy haza......
2012. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés.Te ismered a lányod,hogy mennyire bízhatsz meg benne.Ha egy komoly,nem az túl hamar felnőtt típus,akkor talán.A barátaitól is függ.De arra vigyázz,lehetnek előtted nagyon aranyosak,kedvesek,viszont,ha kilépnek az utcára már lehet,hogy meghibbannak.Én mindenesetre nem engedném el.Magamat is ismerem,milyen voltam.A szüleim előtt kedves,aranyos,megbízható,jó tanuló.De,ha elmentem valahova felszabadultam és rám sem ismertek sokan.Félteném az egyszer biztos.Esetleg az nem megoldható,hogy a család vagy akár csak te ott vagy a közelükben?Nem is feltétlen a nyaralóban,mert akkor még is egyedül vannak,de még sem.Szóval van egy bizonyos önállóságuk,de mégis normálisak.
2012. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!