Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csak ennyit jelent a...

Asddsajkléélkj kérdése:

Miért csak ennyit jelent a haveromnak a barátságunk?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy borzasztóan érzelmes vagyok sajnos. Sokszor érzem, hogy sokkal egyszerűbb lenne az életem, ha olyan lennék mint Dexter, semmivel sem kéne törődnöm, csak a céljaimmal. A mostani problémám az, hogy a legjobb haverom, megváltozott, és ez nagyon bánt. Velem kezdett el gyúrni, mindig együtt lógtunk, beszélgettünk, együtt buliztunk, minden hétvégén együtt legeltünk. Aztán mostanában egyre inkább furcsább, sokat füllent, nagyzol, és gyakran elhord. Multkor is volt egy eset, hogy valami butaságot csinált, én mondtam hogy nem kéne, mert ezt nem szabad, erre elkezdi hogy én mennyire fogyatékos vagyok, meg szánalmasan hülye... Hazamentem, utánajártam a dolognak, és bizony kiderült, hogy elég durván szabályt szegett, amire én felhívtam a figyelmét és nemhogy bocsánatot kért volna, hogy bocs tesó, de nem, ő folytatta, hogy én bizony egy f@sz vagyok. Engem nem az bánt, hogy ilyeneket mondott, hanem inkább az, hogy neki ennyit ér a barátságunk. Ha én valamiben jobb vagyok, azt próbálom "rejteni", hogy nehogy rosszul érezze magát, de ha ki is derül, akkor kamuzok, hogy ó biztos szar napod van, vagy felhozok egy másik dolgot, amiben jobb, hogy kompenzáljam. De ha ő jobb valamiben, egyből kiröhög, degradál. Én ezt kicsit sértőnek találom :((

Ha én megyek bulizni, mindig próbálom őt beszervezni, hogy ő is jól érezze magát, sőt, már olyan is volt hogy azért nem mentem, mert nem engedték el. Ha ő megy, nem is érdekli, hogy én mit csinálok, csak mondja, hogy milyen jó csajok lesznek, meg tele lesz piával. Próbálok utalni, hogy szívesen mennék, de valahogy nem érdekli a dolog. Volt olyan is, hogy meséli hogy hány csajjal kefélt, smárolt meg ilyenek. Az 1. az hogy úriember ilyenről nem beszél. 2. én is, csak én nem mondom el fűnek-fának 3. ezzel, csak magát minősíti, ha neki ennyire csak a testiségek számítanak...

Még 1 eset, náluk voltunk, a szaunájukba, ott legeltünk egyet, (amit mellesleg én vettem) és konkrétan a 70%-át ő ette meg, nem érdekelte, hogy én hogy érzem jól magam


Az utóbbi időben javult a helyzet, de nem tudom, hogy neki mit jelent az egész, én haverral nem bánok így, nem szeretek megsérteni senkit...


15/f


2012. jún. 26. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a gond, hogy haver... számomra a haver szó ennél többet nem jelent. Barát. Na az más tészta. Ő nem az. Az együtt töltött időn kívül, a leírtak alapján, semmi baráti nincs a kapcsolatotokban. Legalább is, részéről biztos nem. Mondd el neki ezt, amit ide leírtál. Ha erre is bunkón, lekezelően reagál, akkor nincs értelme erőltetni ezt a jelenleg eléggé egyoldalú, barátságnak nevezett valamit. Viszont lehet, hogy ő egyszerűen ilyen típus, lehet, hogy te is fontos vagy neki, csak ő máshogy kezeli az ilyen kapcsolatokat. Azonban lehet, hogy ha elmondod neki, hogy te hogy gondolkodsz, és neked mi esik rosszul (néma gyereknek anyja sem érti a szavát...), akkor figyelmesebb lesz ilyen dolgokban. Vannak ilyen helyzetek, hogy egy kijelentés, egy tett az egyik félnek teljesen semleges, de a másik felet-lásd téged, pedig bántja. Remélem sikerült érthetőre összefoglalnom amit gondolok, nem az erősségem :)
2012. jún. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocs, csak nem szeretem leírni, hogy barát, mert a lányoknak a párjukat is úgy hívják barát :D

de én baráti szinten érzek, nem haveri

2012. jún. 26. 01:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes volt olvasni az érzéseid. A párom véleményét olvastam, csak fiatalabb kiadásban :))) Ez a srác nem a Te baráti köröd. Ő le se szar téged, mondjuk ki egyenesen és nyíltan. Érzelmi intelligenciája nulla. Sajnos van egy pont, ahol be kell vallanod magadnak, hogy az nem barátság, ahol rád nem figyelnek, ahol elhordanak mindennek, Te pedig kiteszed a lelked, hogy ő ne érezze rosszul magát. Ez az ember nem méltó ekkora figyelemre. Szerintem ha igazi barátságot szeretnél, más alanyt kell keresned, ő erre alkalmatlan. És hiába is magyaráznád neki, mi nem stimmel. Van egy szint, ami fölé nem tud menni. Eddig jutott agyilag. Te ennél jobb kapcsolatokat igényelsz és érdemelsz! Keresd a helyed más irányba! Remek pasi lesz belőled, ne adj fel magadból semmit csak azért, hogy ilyen alakokhoz alkalmazkodj! Szép nyarat!

28L

2012. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de mit jelent ebben az értelmében az a szó, hogy "legelni"?
2012. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mit szoktak legelni az álltok? :)
2012. jún. 26. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jesszus 15 évesen füvezni? :D
2012. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

úristen? te normális vagy, a drog rossz, ki beszél itt fűről? :O

:D

2012. jún. 27. 00:24
 8/8 Logout99 válasza:
Szerintem mind a ketten gázok vagytok..sajnos igy látom. Bocsi..de azert jo legeleszest a szaunaban. ;)
2015. dec. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!