Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a haveromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a haveromnak, h nekem bejön mint pasi? Mi van ha ezáltal megszakad a barátságunk? Komoly válaszokat várok! 20/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az más dolog, hogy bejön mint pasi, meg, hogy akarsz is tőle vmit. Felteszem azért izgat a kérdés, mert többet akarsz tőle barátságnál...

Hát ez elég kényes kérdés. Mióta vagytok barátok? És ő hány éves? Van e bnője? Szted tekint-e rád nőként ő is?

2010. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az olyan pasik jönnek be, mint te."

Az előzmény lehet sokféle, beszélhettek egy filmről, vagy éppen csajokról stb. Egy nő ugyanúgy mondhat ilyet egy férfinek, mint fordítva. (Nekem is mondták már, lett is belőle "valami".) Aztán vagy érti vagy nem, ha utóbbi, akkor lehet nyomatékosítani.


A barátságotok abban a pillanatban "véget ért", amikor szemet vetettél rá, mint férfira. Ez ugyanis most már más. Te pecázol, ő hal, csak még nem akadt horogra. Ebből visszatérni egy semleges, nemiséget teljesen nélkülöző férfi-nő barátságba nem lehet. Egy ehhez közeli állapot létezik még, amikor összejöttök, együtt éltek egy darabig, majd KÖZÖS megegyezéssel szétválnak az útjaitok. De ez is csak akkor, ha mindketten egyszerre, egy időben juttok arra a következtetésre, hogy mégsem egymásnak vagytok teremtve. Ha csak az egyik fél érzi ezt, vagy nem egy időben következik be, akkor az túl fájdalmas lesz, hogy visszatérjen egyfajta "barátság".


Bocs, ezek az én tapasztalataim, meglátásaim. Ha valakinek másmilyen van, akkor majd Ő biztat téged... :)

2010. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki.Én már egyszer megtettem az egyik barátommal, nem lett semmi belőle, de a barátságunk túlélte.
2010. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó!Hogyan tudtál utána megint barátként tekinteni rá?Hiszen,bejött neked mint pasi...
2010. szept. 10. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmmel összejöttek és azért is nem lett semmi a dologból.Rosszul érintett a dolog, akkor, de nem szoktam sokáig sírni, olyanért ami nem is volt az enyém.A mai napig együtt vannak és jó kapcsolat van köztünk.Már nem nézek rá úgy mint férfira.
2010. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike:D
2010. szept. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!