Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk járnátok egy roma...

Kamasz fiúk járnátok egy roma származású lánnyal és kamasz fiús anyukák ti engednénet ezt a fiatoknak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 11:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nagoyn nem valószínű.


18/F

2012. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
46%
nekem a barátom roma bár nagyon fehér igy senki se gondolná pont róla hogy roma soszor el se hiszik nekiviszont a lány testvérein és a szülein nagyon látszik a másságuk
2012. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem az alapján kell ítélni hogy milyen származású. Hanem alapvetően a jelleme, társasága alapján.

Ha szereted akkor miért ne? ;)

14/l

2012. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem a származás hanem a viselkedés alapján kell megítélni az embereket.
2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
Nem valószínű, hogy romával járnék... Ellenben egy afrikai származású lánnyal simán.
2012. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
és miért nem járnátok romálval?
2012. jún. 29. 12:45
 7/39 anonim ***** válasza:
78%

Mivel elmondhato, hogy rengeteg dologban mas az eletviteluk. Nem tudok azonosulni a roma szokasokkal, eletvitellel.


Kamasz korban ugyebar meg a szuleivel el , ha igy felveted a kerdest akkor mindneki egy atlag romara gondol. Semmikepp nem pozitiv kep jelenik meg .


Tovabba : A kornyezet velemenye is nagyon fontos ebben a korban.


Valamint nem mozgok olyan helyen ahol romakkal ismerkednek.

2012. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
5/7 Félreértettetek, mert lepontoztatok... (Nemtudom, miért ilyen hülyék az emberek, mert én nem mondhatom magamról, hogy áűtlag feletti vagyok... Meg lepontoznak, mert azt hiszik előítéleteim vannak, pedig ponthogy nekik van.) A családom összefogva rühelli a romákat, mert az összes roma, akivel kapcsolatba került a családunk, meglopott, átvert... Így a család nem nagyon rossz szemmel nézné, ha egy roma lánnyal kapcsolatom lenne, ellenben ők nem rasszisták, és mivel nekem nincs bajom senkivel, így elég sok lány marad, akikkel a család befolyása nélkül járhatnék. Mellesleg az afrikai származású nőket/lányokat szépnek találom, ezért írtam a második mondatomat. (De úgy látszik nem voltam egyértelmű...)
2012. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
tudod azért az átlagosítás eléggé sérto,én is utálom azokat akik lopnak,nem tisztálkodnak,undokok meg ilyenek,de ebben magát az embert utálom,valójában én a lány vagyok a roma és tetszik egy fiú,akinek én is tetszet viszont o ezt nem tudja rolma, és miel tudom,hogy ez egy jópár embernél gondod okoz,úgygondolom megkell tudnia,ha esetleg járni szeretne velem,hiszen ha rájonne nem akarom azthigyje becsapom meg ilyesmi.ezért is tettem fel a kérdésem,hogy ti hogyan viszonyulnátok ehez,és persze a szulok is.
2012. jún. 29. 21:26
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Meg szabad sertodni.


A te megitelesedre kihat az egesz roma kozosseg viselkedese.

Kihat rad a szuleid elete. Tehat munkanelkuli, 6gyereket nevelo szuleid vannak akkor meg fognak vetni .

Valamint,hogy te milyen korokben mozogsz.


De azert azt sem erzem veletlennek,hogy nem egy roma fiu tetszett meg neked:P

2012. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!