Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt rajtam kívul olyan...

Vannak itt rajtam kívul olyan kamaszok ikiknek semmihez nincs tehetséguk?

Figyelt kérdés
engem elszomorít,hogy nem értek semmihez,foleg,hogy ahhoz sincs tehetségem amit imádok

2012. jún. 14. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan,hogy semmiben sem vagy jó :) Valami biztos jól megy! Például a tanulás, jó a logikád, jó vagy valamilyen sportban, művelt vagy, jól fog az eszed, szépen írsz..annyi dolog van az életben és valamiben biztos jó vagy! Csak gondolkodj miben és ne az ügyetlenségeiden rágódj! )
2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

előbb utobb rátalálsz arra amiben tehetséges vagy.csak lehet hogy még nem találtál rá.Amit meg szeretsz csinálni, ne add fel, hiszen örömet okoz. Sok gyakorlással, neked is menni fog!!!:-)


Sok sikert!

2012. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
mit szeretsz ennyire?
2012. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

aranyos vagy

hidd el, megtalálod amit keresel, próbálgass ki sokféle dolgot, az meg ami tetszik, lehet hogy nem végleges és van valami ami tetszik is és menni is fog

még nem próbáltál ki mindent így nem mondhatod hogy semmihez sincs tehetséged:)

sok sikert

2012. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
nekem sincs semmihez tehetségem :SS:D
2012. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia, nekem sincs szinte semmihez tehetségem, kövér vagyok, de szépen írok. 12/F
2012. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én azokban a dolgokban rossz vagyok amihez fizikai erő kell, meg nehéz a felfogásom mégis jó tenuló vagyok 4,7-es átlaggal pedig semmit nem tanulok.

Nem rég először voltam gokartozni és kiderült milyen jól vezetek mert első lettem a haverok közül.

2012. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Én ugyan ebben a cipőben járok...már próbáltam a táncolást,lovaglást,kung-fut (!),rajzolást...de semmi. (megjegyzem imádok rajzolni,csak inkább nem csinálom,mert...hát egy fát se tudok lerajzolni XD)
2012. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én sem értek semmihez, de tényleg semmihez. Az a legrosszabb hogy a barátom ellentétben velem, mindenhez ért :D (de ezért nem vagyok rá féltékeny)

15/L

2012. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Higgyétek el, hogy ti is tehetségesek vagytok valamiben. nem mindenki iskolai tantárgyakban (például matekban) tehetséges, vagy sportban. Nem feltétlenül ennyire nyilvánvaló a dolog. De előbb-utóbb meg fogjátok találni ezt és sokszor ezek a rejtett tehetségek sokkal fontosabbak, mint a nagyon nyilvánvalóak. Minden embernek megvan a helye és a feladata a világban. Csak meg kell találni ezt. :)


Kérdező: mi az, amit nagyon imádsz, de nem vagy benne tehetséges? Ha valamit szívvel-lélekkel csinálunk, akkor azt meg is tanuljuk, még jobban is, mint aki tehetséges, de nem szereti azt. Nem csak annak való pl. a lovaglás, aki tehetséges benne. És szerintem ha beleadsz apait-anyait, akkor még a végén kiderül, hogy mégsem vagy olyan tehetségtelen, mint azt elsőre gondoltad. :)


És végül ne feledjétek: a zseni 1% tehetség és 99% veríték. ha valamit meg akartok csinálni, akkor az tehetség nélkül is menni fog, kemény munkával, És ha valamiért megküzdesz, akkor ezerszer jobban fogod csinálni, mint az, aki születésétől kezdve jó benne.

A tehetség csak egy lehetőség. Minden attól függ, hogy mennyire vagy hajlandó küzdeni érte. Mennyire használja ki az adományát. De nem feltétlenül a tehetséges ember lesz sikeres az adott dologban. És aki szorgalommal nekilát valaminek, akkor akármelyik "tehetséges" embert lepipálja.


Egy példa: hiába tehetséges valaki rajzolásban, ha nem rajzol, nem fejleszti magát. És hiába nem tudsz lerajzolni kezdetben egy fát sem, ha nem adod fel, és éjt nappallá téve csak rajzolsz és rajzolsz, és elolvasol száz könyvet a rajzolásról, és elvégzel minden elérhető tanfolyamot, és tanácsot kérsz másoktól, akik már régebb óta rajzolnak. Lehet, hogy elsőre nem fog menni. Lehet, hogy századjára sem. De egy idő után, ha szenvedélyesen rajzolsz és csak azzal kelsz és azzal fekszel, akkor egy nap arra ébredsz, hogy látod, hogy fejlődtél. Rá fogsz érezni a rajzolásra és onnantól kezdve megállíthatatlan leszel. És a te tudásod ezerszer többet fog érni, mint más mezei tehetsége.

2012. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!