Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk járnátok egy roma...

Kamasz fiúk járnátok egy roma származású lánnyal és kamasz fiús anyukák ti engednénet ezt a fiatoknak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 11:46
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
42%
Hát én utálom a cigányokat. egy lány volt aki félig cigány volt, de az egész suli belé volt szerelmes!
2012. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
na jó azt hiszem nem értitek.mi teljesen átlagos család vagyunk,nincs kulon kulturánk meg semmi ilyesmi,nem értem azért mert valaki roma szerintetek már nem is lehet akárkivel? ti teljesen más világban éltek vagy mi? semmi jogotok ítélkezni felettem és a családom felett.hja és csakhogy tudjátok elmondtam a fiunak és azt mondta nem érdekli,hiszen tudja,hogy milyen vagyok.és szeret engem.szoval egyutt vagyunk és boldogok is vagyunk.tudjátok csak azt nem értem,hogy miért az egész romákat utáljátok,amiért vanak akik megérdemlik,hogy utálják,de ha egy magyar még rosszabb akkor az nektek semmi,o jo,de minket el sem ismertek,ha olyanok vagyunk,mint az átlag emberek akik rendesek.apám mindig azt mondja nekunk kétszer annit kell felmutatnunk,hogy elismerjenek és igaza van,csak nem értem miért az alapján ítéltek,hogy ki minek szuletik és nem azért,hogy kibol milyen ember lessz.konnyu ítélkezni ha nem te vagy az elítélt,hiszen fogalmad sincs mit érez a másik a sértegetéseid miatt.
2012. júl. 4. 21:44
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

Blablablalabababalababa


Ha annyira meg akarod valtoztanti valamelyik csoportot, tedd ezt a romakkal. Valtozzatok meg MIND es nem lesz eloitelet. Nem a "magyarokat" kell gyozkodni, folosleges ... Gyozkodjetek egymast:P


Itt arrol van szo,hogy egyszeruen keruli oket mindenki, ennyi.


Mellesleg az egesz ott kezdodik:

Ha total ugyanolyannak erzi magat valaki akkor az elonyokrol is mondjon le, es akkor talan remenykedhet abban,hogy kevesebb hatrany eri emiatt.


Illetve egyertelmu,hogy ha valakit esetleg hibaztanti szeretnel a Magyarorszagi "oriasi eloiteletekert" akkor a romak vivtka ki ez maguknak.

Tehat max a tobbi romat szidhatod te is;)

2012. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
42%

Meg hat igazsag szerint pont arrol irsz az elmult 4 oldalban,hogy nincs is eloitelet.

Mivel a szuleidet is elismeri mindenki.

Neked is osszejott a kapcsolat...

Barataidat se erdekli.

Egesz eletedben nem volt olyan eset amikor hatranyosan erintett megis tudsz panaszkodni-.-

2012. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
52%
Nézd Kérdező, én ugyan már rég nem vagyok kamasz fiú (48/F) de jártam anno roma származású lánnyal, és nem nagyon tűrtem, hogy a szüleim beleszóljanak a párkapcsolataimba.
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
57%

Eszem ágában sem lenne, én szerintem undorítóak. Köszönöm azoknak akik NEM KEVEREDNEK!!!

16/f

2012. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, mégis honnan a büdös francból veszed, hogy a családfád visszavezetésével nem bukkanhatnál roma vagy bármilyen más (magyartól eltérő) származású felmenőre? Szerintem elég gyakori jelenség volt errefelé a "keveredés" már a történelem során is, törzsgyökeres vérbelivel manapság nem találkozhatsz, még a tükörbe nézve sem. Gondolkozni kéne felszólalás előtt, te ökör!
2012. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
88%

én lány vagyok, de remélem nem baj ha válaszolok:)

Szerintem gusztustalan, ha vki látatlanban megítéli az embereket, csak mert roma. és mi van akkor ha az?? elkapunk vmi leprát vagy mi?? igenis vannak kivételek, ezért előbb meg kellene ismerni nem pusztán elítélni a származása miatt. sajnos van pár osztálytársam, akik eléggé rasszisták nekem egyszerűen az agyamra mennek, azzal, hogy össze-vissza szidják, szapulják a nem magyarokat(most nem hozok fel példákat, de leginkább a cigányokat). igenis vannak kivételek és nem kell az a "igen vannak, de ritka,mint a fehér holló" duma mert én nem egyet és nem is kettőt ismerek. vannak köztük olyanok(nem teljesen romák/cigányok csak van bennük vmennyi cigány vér) is, akik kórházban dolgoznak és nagyon jól keresnek plusz nem szülik halomra a gyerekeket na meg ápoltak is. Ismerek olyanokat is, akiket nem éppen lehet ápoltnak nevezni, nem dolgoznak, van pár gyerekük(azért nem egy hadseregre gondolok) és csak otthon döglődnek egész nap de ezek ellenére igenis rendesek és egy rossz szót sem mondanának senkinek. Sajnos ismerek rossz romákat is de ezért még nem kell az összeset beskatulyázni, hogy mert biztos olyan mint a többi.

Ha nekem egyszer a távoli jövőben a fiam úgy állítana haza, hogy van egy lány az életében, aki roma, engem nem zavarna ha a közeli családja is rendben van(apa, anya, esetleg testvérei).

15/L

2012. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
75%
A megnyilvánulásaid alapján amit olvastam szerintem te egy nagyon értékes ember vagy és felesleges foglalkoznod vele hogy ki hogy áll hozzád vagy a származásodhoz,én nem vagyok roma sőt kifejezetten fajgyűlölő voltam kamasz koromban, úgy éreztem,hogy a sok rosszt ami engem ért ha ráhárítom a romákra akkor kicsit jobban érezhetem magam mert azt érezhetem hogy különbözök egy alsóbb rendű csoporttól, de ez egy irdatlan nagy baromság volt és örülök hogy már nem így látom a világot. Visszagondolva az akkori gondolkodásmódomra, rá kellett jönnöm, hogy mióta nincsenek előítéleteim sokkal teljesebb életet élek és egészségesebben-pozitívabban gondolkodom. Nevelő anyám roma és gusztustalan szemét módon sokszor éreztettem vele itthon annak idején, mikor atrocitás ért az utcán vagy láttam romákat deviánsan viselkedni, mindig kihangsúlyoztam otthon a nézeteimet, pedig ez egy ocsmány féreg dolog volt. Szakítottam ezekkel a nézetekkel és tanulni kezdtem,lediplomáztam. Bocsánatot kértem tőle, és elmondtam neki, hogy nincs mentség arra amilyen voltam, de ha tehetném visszacsinálnám,és a legrosszabb számomra, hogy ő minél kedvesebb velem, annál jobban szégyellem magam a múlt miatt. Én mint volt rasszista elvakult hülye mondom: Fel se vedd ki mit mond a származásodról, minden rasszistának magával van baja és a sorsával nem elégedett amit sajnos a kisebbségekre vetít ki. Jó a felfogásod, hozzáállásod maradj is ilyen és meglátod egy idő után fel sem fogsz figyelni a sok primitív lelkisérült bunkóra mint amilyen anno én is voltam.
2012. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!