Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miértvan az hogy felnőttekkel...

Miértvan az hogy felnőttekkel jobban el tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
A korombeliekkel nem annyira megy.de aki nálam idősebb például egy felnőtt vagy akár idős, vele is jobban el tudok beszélgetni,hamarabban megtalálom vele a közös témát.Más is van így?

2012. júl. 4. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Érettebb vagy a korodhoz képest.
2012. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A helyesírás alapján erre nem kötnék nagyobb összegű fogadást.
2012. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Valamiért sokkal jobban megtalálom velük azt a bizonyos közös hangot. Bár a választ sajnos még nekem sem sikerült megfejtenem.
2012. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Mert olyan unalmas vagy, hogy a korodbeliek nem akarnak veled beszélni.
2012. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettebben gondolkodsz,azok a témák érdekelnek,amik a felnőtteket.Nincs ezzel semmi gond.
2012. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne figyelj az ilyen negatív válaszolókra.:D Mert te lehet ,hogy tényleg kora érett vagy! Személyesen nem ismerlek, de akárkivel előfordulhat. Minden esetre ,nem egy irigyelni való dolog mert ennek vannak hátulütői. Tapasztalat mert én is kora vén vagyok.:) 15/L vagyok de mindenki 20 évesnek hisz minden szempontból. Én a korombeliekkel is megtalálom a szót mert el tudok lazulni , de gyakran bejárok anyám munkahelyére és dolgozom a 40-esekkel, és közben nagyon jókat beszélgetünk. És ez egyáltalán nem azt jelenti ,hogy unalmas vagy.;) Mert attól függetlenül ,hogy én tudok moderáltan írni nagyon elképzelhető ,hogy népszerűbb vagyok náluk.:PP Na cső.
2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!