Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más is szeret felnőttekkel...

Más is szeret felnőttekkel beszélgetni? És ti, felnőttek szerettek gyerekekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés

Most a 15-16 éves korosztályra gondolok.

Én nagyon szeretek felnőttekkel beszélgetni. És nem azért, hogy megmutassam a felnőtt korosztálynak, hogy milyen érett vagyok, hanem mert nem jó a kapcsolatom a családommal, nem foglalkoznak velem és emiatt gyakran próbálok más felnőttekkel beszélgetni.

Remélem érthető.


2011. nov. 15. 23:13
 1/8 zkriszti3 ***** válasza:
87%
Én pedig azért szeretek kamaszokkal beszélgetni,mert jobban átlátom a világotokat és megértem a gyerekeimet.A gyerekek kiváló tanárok.
2011. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nemsokára 15 leszek, úgyhogy válaszolok én is. :)

Attól függ mennyire felnőtt az a valaki, pl a huszonéves fodrászommal, kozmetikusommal, műkörmösömmel nagyon szeretek beszélgetni, de pl egy 40-50 éves emberrel való beszélgetés már nem igazán köt le. Oké, elbeszélgetek velük néha egy pár mondatot, de szerintem többet nem igazán érdemes, hiszen nem vagyunk egy korosztály, nem igazán van miről beszélnünk.


14(,5)/L

2011. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem igaz,hogy nincs miről beszélni egy 50 éves emberrel én például egy 80 éves nénivel is szívesen beszélgetek,hisz jó dolognak tartom hallgatni,hogy neki milyen volt felnőni milyen volt a gyerekkora és most milyennek látja a világot,szeretek vissza kalandozni a gondolataimmal a múltba,viszont én egy 5 éves kisgyerekkel is szeretek beszélgetni,játszani ,mert mellettük pedig újra kisgyereknek érzem magam és az olyan jó.

Szóval ÉN minden korosztállyal szeretek beszélni,mert mindegyik korosztályhoz hozzá tudom magam kapcsolni és olyan jó hallgatni az ő meglátásukat.De lehet,hogy ez csak az én butaságom,de jó kicsit még gyereknek érezni magad,jó kicsit öregebbnek,komolyabbnak érezni magad és jó a saját korosztályodban is lenni,nekem ez a véleményem:)

2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
én is nagyon szeretek más korosztályokkal beszélgetni,minddel,de főbbként a fiatal,de már kicsit komolyabb felnőttekkel,ők általában megértenek.(:
2011. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretek nálam fiatalabbakkal, kicsi gyerekekkel, de felnőttekkel és idősebbekkel is beszélgetni. Ilyenkor meglátom, hogy más korosztály, hogyan látja a dolgokat, vagy, hogy mit gondol egy adott témáról.
2011. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy két huszonéves ismerősöm, de jobban szeretek inkább a harmicasokkal beszélgetni. :)
2011. nov. 16. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár 18 éves vagyok, azért válaszolok. Szeretek idősebbekkel beszélni (és 15 évesen is szerettem), de szerencsére nekem nem azért, mert nem jó a kapcsolatom a családommal.

Tulajdonképpen mindenkivel szívesen beszélgetek, kortól és nemtől függetlenül:)

2011. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek, az olyan 20-24 évesekkel beszélni, meg a nagyszüleimmel, pl egyik idősebb 80 éves rokonom nagyon vicces sztorikat tud, mint, hogy kiment amerikába, és ott milyen hülyén jöttek a csomagjaik stb, nagyon nagy poénok vannak, meg szokott mesélni a Pannóniáiról, gyönyörű mocik, és, hogy eddig nem hagyta ott soha stb...


13/F

2011. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!