Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig engednétek el 17 éves...

Meddig engednétek el 17 éves lányotokat bulizni?

Figyelt kérdés
úgy féltem, de ő meg 3-4ig el szeretne kérezkedni, mert hogy a barátait mindenkit elengedik addig..csak kíváncsiságból kérdezem.
2012. júl. 5. 17:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én nagyon kisvárosban lakom, amikor elkezdtem bulizni 15 évesen, akkor 2-ig engedtek el. Utána már nem mondtak időt, de általában 3 körül már otthon voltam. Nagyon ritkán maradtam csak tovább.
2012. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
12 ig,majd ha 18 lesz és elmondja hova megy mikor jön akkor mehet 3-4ig is
2012. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Nehéz szívvel,de elengedném háromig,persze mindenképpen tudni kell,pontosan hova,kivel,mivel megy,valóban nem rossz ötlet,hogy írjon sms-t legalább éjfélkor,hogy nyugodtabb legyél.Az én fiam is 17éves,sosem alszom, míg nem ér haza,felajánlottuk neki,hogy érte megyünk ha kell,ne üljön be akárki autójába.nem hetente jár bulizni,néha él is a lehetőséggel.
2012. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

függ attól is, h mennyire érett személyiség.

én nyáron el voltam engedve, előfordult, h már világosban értem haza :D

anyukámnak volt jobb dolga is mint a virrasztás, lévén, hogy sokat dolgozott. tudta, h vigyázok magamra.

suliidőben max hétvégén mehettem bulizni, de akkor sem szólt bele hogy meddig vagyok. volt éjszakai busz, tudtam a menetrendet, hazamentem amikor elfáradtam.


ja, és egyébként sem voltam olyan jó csaj, h minden 2. lépésnél leszólítson valaki :D

2012. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Engem 16 éves korom óta nem korlátozott anyu, viszont mindig tudta, hogy kivel, hol , és kb. meddig vagyok. Ha késés volt kilátásban, akkor írtam neki egy smst.

20/l

2012. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Hadd menjen ahová és ameddig akar. 17 évesen ne korlátozd ennyire..................
2012. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
14 éves korom óta járok bulizni. Eleinte 2-3 óra körül mentem haza vagy taxival vagy a barátnőm bátyja vitt haza. A következő évben már 5-6 körül mentem haza mivel csak 4 és 5 órakor indultak buszok. (a szomszéd városba járunk bulizni leginkább) Anyáék elengednek bármeddig csak tudják hogy hol vagyok, kikkel és legyen nálam telefon.
2012. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Max éjfél de azt is csak akkor ha valami különleges alkalom van.
2012. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Aki azzal jön, hogy max éjfél az nem mostanában járt bulizni és még csak ilyen korú gyereke sincs, mivel általában olyan 10-11 körül szoktak igazán beindulni a bulik. 1 óra meg semmire sem elég pláne ha nem éjfélig maradhat, hanem éjfélre kell hazaérni.

Én 3-4-ig engedném. 5-re legyen itthon. Ez akkor is jó, ha más városba megy, mer általában 4-5 között indulnak az első vonatok.

2012. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Végül meddig engedted el?
2012. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!