Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy ha egy 14 (augusztusban15) éves gyereket bármeddig (akár du5-től másnap délig vagy még annál is nagyobb ideig) elengednek a szülei?

Figyelt kérdés
Ti meddig engeditek el a gyereketeket? (a gyerketek korát és nemét is irjátok)

2012. júl. 6. 05:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

49%-osnak csitu legyen.:D

Diszkópatkányok sorába sosem vágyódtam, úgyhogy a szüleim feje nem fájt az elengedésen, városban haverokkal sötétedésig (8-9 óra) lófrálhattam, ottalvás sem volt tabu, persze kettesben csak nőneműeknél, srácok mellé kellettek a "nehezékemberek" is + a felnőtti felügyelet. Azóta nem kanászodtam el, hazudozásnak sem éreztem szükségét, hisz nem éltem burokban egészségtelenül.

2012. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Engem szüleim barátnőkhöz átengednek úgy, hogy ott aludni is akár, de csak úgy mászkálni hajnalokig nem. Strandra, városba elengednek, de 8 körül már itthon kell lennem. Ha csak barátnőkkel sétálok és nem másik városba, akkor 8-9 körül kell hazajönnöm legkésőbb. Discoba, bulizni még nem járok, nem is engednének valószínűleg.

15/L

2012. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 14 éves vagyok a barátnőm is, a szüleink volt olyan ,hogy több napig nem voltak itthon , és a a barátnőmnél aludtam.

2012. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egy okos szülő nem engedékeny, hanem ismeri a gyerekét és bízik benne. Az életre neveli ennyire egyszerű. 20 éves vagyok és 14 évesen (nyáron) voltam először bulizni (jó én vidéki voltam nem pesti az nehezebb eset). Hajnal 6-ra értem haza (anyum bnőjének a lányával mentem) és egy kortyot nem ittam, jót táncoltunk, megkaptam az első csókom ennyi. Ha a gyerekednek elmondod, hogy attól nem lesz több, hogy részegen tántorog (lánynál kiábrándító) elbeszélgetsz vele. Anyukámon azt láttam amikor elkezdtem lázasan készülni (nem smink!!) hogy ő is olyan velem mint egy kamasz és együtt "örül". Azóta is mindent elmondok neki, még 20 évesen is, nem azért mert kell, hanem mert rám nézve neki vannak a legjobb tanácsai, ismer stb. És hozzá teszem ahhoz képest, hány ajánlatot kaptam férfiaktól, mennyire alantas volt némelyik, mindegyiket tudtam kezelni, soha nem tartoztam a "ribi" kategóriába, pedig lenne rá esély, csak más életszemlélettel rendelkezem.

Másik oldal: akit tiltottak a szülei, az mindig hazudott az anyjának, itt aludt ott aludt, matt részeg volt..És a szülők csak "óvni akarták".. El lehet dönteni, hogy melyik a jobb? Ismered a gyereked és elnegeded (pedig az én anyám sem aludt) és tudsz mindenről, mert elmondja neked? vagy pedig tiltod és úgyis ellóg - ekkor szoktak hazudni és bajok történni.

ÉLETRE KELL NEVELNI A GYEREKET..

2013. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!