Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátom szakított velem egy...

A barátom szakított velem egy buliban. Másnap meg megtudtam hogy a legjobb barátnőmmel csalr már hónapok óta. Mit tegyek? Nagyon bánt a dolog

Figyelt kérdés
barátnőmnek minden településen van már pasija. Elég jól néz ki de akkor se kéne ezt ennyire kihasználnia
2011. nov. 27. 13:58
 1/8 A kérdező kommentje:
mindig azok a pasik keztdek ki vele akik nekem is tetszettek ő meg egyiknek se mondott nemet sose
2011. nov. 27. 13:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd egy rib@nc, és az a véleményem, h nem is igazi barátnő.

a pasid pedig ha képes a barátnőddel megcsalni téged, akkor nem érdemel meg. ennyi.

2011. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el őket. Egyik sem ér annyit, hogy szomorkodj miattuk.
2011. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csodálkozom rajtad,hogy barátnőnek nevezed? Nagyon buta, naív kis teremtés lehetsz, ha ilyen emberek a barátaid.Ne sértésnek vedd amit írok, hanem tanácsnak. Aki megcsalja a párját és az aki fehérmájú nem érdemli meg a megbocsájtást.
2011. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy végre tisztán látsz. Ne barátkozz tovább a lánnyal, nincs erkölcsi tartása, ilyen barátnő kell a fenének. A srácot meg felejtsd el, ennyi volt, majd jön másik, aki talán jobban megbecsül téged.
2011. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akárhányszor megtetszett egy fiú mindig a barátnőmmel volt nekem ez is nagyon fáj
2011. nov. 27. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el őket!!!de ha attól jobban éreznéd magad,szopasd meg a "barátnődet".tudom h alattomos dolog,és elég szánalmas,de ha ettől jobb lenne neked tedd meg :D

de ha valami titkot kotyognál ki róla,vigyázz,mert lehet ő is tud rólad olyan dolgokat ami neked ciki lenne ha elmondaná valakinek!!!vagy csak egyszerűen tépd meg a ribancot :D

2011. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a te gyengeségedről ás függőségedről is szól, hogy az ilyen emberekkel barátkozol! Gondolom a barátnőd a dominánsabb fél kettőtök közül. Vajon miért van erre szükséged? Mi a rejtett előnyöd ebből a kapcsolatból? Emellett miért nem figyelsz a fiúdra? Ha figyelsz észreveszed, hogy valami nem stimmel köztetek! Főleg, ha ez az állapot már hónapok óta tart.

Vigyázz, mert könnyen belerakhatod magad a mártír szerepbe! Picit gondolkozz el azon, amit írtam.

2011. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!