Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyakran engednétek...

Milyen gyakran engednétek nyáron bulizni 17 évesen a lányotokat, és hány óráig?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem engedtek egyáltalán.

Hogy én mikor és mennyi időre engedném el, az az agyiszintjétől függne, és még akkor is rizikós.

2012. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Még nincs ennyi idős a lányom, de ha ennyi lesz akkor, havi egyszer mehet úgy, hogy kap a bulizásra pénzt, ha többször akar menni akkor a pénzt magának kell megszereznie rá(nyári munka), de csak is hétvégén mehet és egy hétvégén csak egyszer vagy péntek vagy szombat


A hány óráig attól függ, ha már lesz barátja és nem egy településen fognak lakni a buli pedig a fiú településén lesz akkor természetesen ott alhat vagy barátnőnél. Ha a buli a mi településünkön lesz akkor addig amíg akar. Ha másik településen lesz és nem lesz kinél aludni akkor hajnal 2-3 óra és megyek érte.


Persze ez mind a viselkedésétől is függ.

2012. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A hely függvényétől, és a sajátpénzétől függően engedném 1 héten 1-szer. pl: pénteken. De csak egy hónapban 1 alkalomra adnék pénzt, a többi héten ha akar menni, diákmunka, vagy gyűjti a zsebpénzt iskolaidőbe nyárra:)
2012. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen nyáron többet voltam máshol, mint otthon:D

Mondjuk már jó pár éve kapcsolatban voltam, a barátommal és az barátaival töltöttük a nyarat, fesztiválra, koncertekre mentünk, de ha éppen nem volt semmi (vagy nem volt pénz), akkor náluk csináltunk vmit (filmnézés a kertben, fürdés a közeli tóban, sütögetés stb.)

Szóval nem kellett beszámolnom a szüleimnek, hogy hol vagyok és mit csinálok.

Néha felhívtak, hogy jól vagyok-e, aztán ennyi.

De azért azt hozzáteszem, hogy bennem meg lehet/lehetett bízni és meg is bíztak. Tudták, hogy nem csinálok hülyeséget (meg gyereket), nem fogok alkoholmérgezést kapni, nem drogozok stb.

És persze a barátomban és az ő barátaiban is bíztak. Szóval nem volt miért aggódni.

2012. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én 17 évesen Szigeten voltam sátorral, 6 napig. külföldre mentem rockkoncertre haverokkal. ha bulizni mentem, nem volt idő-korlátozás, ált. éjjel 2-3-ig, de sokszor ott is aludtam.

az ég adta világon semmi bajom nem lett belőle.

ehhez tudni kell, h nagyon felnőttes, önálló lány voltam, és nem kicsit akaratos is. engem nemigen lehetett volna visszafogni, szerencsére anyukám ezt megértette és elfogadta.

2012. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel a viselkedése bizalomra ad okot, normális értékrenddel rendelkezik. Kitűnő lett, év közben csinált egy német középfokú nyelvvizsgát, emellett a barátjával szoktak elmenni, több mint egy éve vannak együtt, addig és annyiszor engedem, ahányszor menni akar. Azzal az egyetlen feltétellel, hogy tudjam kb. merre mennek és csörgessen meg, ha elindultak haza.


Sosem vitte még túlzásba, úgy gondolom megérdemli a bizalmam és amíg ez nem változik, addig mehet.

2012. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 17 éves, engem mindig elengednek, mondjuk igaz, hogy nekem ott van nővérem aki lassan 19 éves lesz, de ugyan úgy elengedtek 15 évesen, én akkor mentem elsőnek bulizni, és soha nem rúgtunk be, jó lehet megittunk egy valamit, de annyi volt, nem megyünk fiúról fiúra, szerintem neveltetés kérdése, hogy ki hogy viselkedik, minket addig engednek ameddig szeretnénk maradni, nekem apum taxis szóval mikor haza akarunk jönni akkor jövünk is, de nyáron szinte mindig első buszozunk.(:
2012. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Havi egyszer maradhat ki éjszakára, hétköznap este tízre várnám itthon a suli miatt. Manapság az a legfontosabb...
2012. júl. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Két hetente, és maximum egy óráig, akkor is úgy, hogy a szülő menjen a lányért... de ez ugye a mai világban 10 családból ha egy felveszi a telefont a lányáért...
2012. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!