Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit csinálnátok 17...

Szülők! Mit csinálnátok 17 éves fiatokkal, aki sáros lábbal ráment a vadi új,2 napos bézs színű szőnyegre? Mondanom sem kell, hogy nem megy ki belőle.

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem haza, és most vettem észre. A szobát nem használjuk, csak amolyan tisztaszoba. Most volt festés, és új szőnyeget vettünk. Tegnapelőtt leraktuk, ma meg sáros lábbal ráment. Kb 20 lábnyom. Már csak azért sem értem, mert 5 perc alatt megmossa a lábát, van kint egy lavor, tele vízzel, sőt, még törölköző is. És hogy ő neki oda miért kellett bemenni? Nagyjából csak főzős cuccok, meg alkalmi ruhák vannak, de nem azokhoz ment.

Első gondolatom az volt, hogy kitakaríttatom vele, de nem megy ki, semilyen folttisztítóval, se szőnyegtisztítóval, semmivel. Holnap megpróbáljuk magasnyomású mosóval, de félek az se használ. Ti jelen esetben mit csinálnátok vele?


2012. júl. 21. 02:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Mit mondott, miért csinálta?
2012. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmit se csinálnék vele,maximum nem adnék neki pénzt és eldumálgatnék vele,hogy miért nem kap pénzt..
2012. júl. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
49%
Ja valoszinu en is megvonnam a zsebpenzt amig ossze nem jon az uj szonyeg ara...de akar meg dolgozhat is erte elvegre 17 eves!En valoszinu nagyon pipa lennek!
2012. júl. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván fogalma sincs róla mi az, hogy takarítás. Ezt viszont ti rontottátok el. Mostantól, ha még eddig nem tettétek meg, ugyanúgy dolgozzon a háztartásban, portörlés, főzés, mosogatás, fürdőszoba takarítás, ablakmosás, minden ami csak létezik. Akkor talán vigyázni fog a tisztaságra.
2012. júl. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
58%
Én azon gondolkodnék el, hogy mit rontattam el, hogy a fiam ennyire nem becsüli a szépet,a közöset.
2012. júl. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%
Nehogy már 1 fiú dolga legyen a portörlés, főzés, mosogatás, fürdőszoba takarítás, ablakmosás stb az oké hogy a szobáját tartsa rendben. Esetleg büntetésnek de amúgy szerintem hülyeség.
2012. júl. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%
Próbáljatok kölcsönözni egy vizes takarítógépet (vagy hogy hívják), ami visszaszívja a tisztítószert, mint egy porszívó. Én így hoztam rendbe már egy nagyon régi szőnyeget. Csodát nem tesz, de sokkal szebb lett, mint bármi mással. Kisgép kölcsönzőknél nagyon olcsó egy napra. Talán még tisztítószert is adnak hozzá.
2012. júl. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
42%
Először is tisztitóba vinném, mert van amit házilag nem lehet kivenni, meg ha roncsoljjátok az anyagot, akkor hiába jön ki a folt, a szőnyeg tönkremegy. A tisztítattást meg kifizetettném vele. Jó tanulópénz lesz az neki. Nem olyan vészesen drága, de majd máskor tuti leveszi a cipőjét.. (Mondjuk én az ilyenre nagyon háklis vagyok)
2012. júl. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
70%

A szőnyeget porszívózd ki,amikor a sár megszáradt. Utána puha kefével,ecettel keféld át. A foltokat kiveszi és újra szép lesz a szőnyeged.

A fiad is megcsinálhatja.

2012. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%
Zsebpénzmegvonás. Attól meg, hogy fiú, nem kell igénytelennek lennie. Elég kiábrándító tud lenni...
2012. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!