Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok szülei! Műköröm...

Kamaszok szülei! Műköröm tilos, szex már szabad?

Figyelt kérdés

Egy kicsit érdekesnek gondolom..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. támogatták, szerintem korai


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Mindenki leszólja (nekem nem volt, nem is lesz!) de az előző kérdéshez képest..egy műköröm ilyen nagy bűn?


Mi a véleményetek erről?


2012. aug. 10. 09:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Talán nem ugyanazok a válaszolók?
2012. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
A műkörmöt meg lehet tiltani, a szexet nem, mert azt ennyi idősen a hormonok digtálják. Én szerintem mindkettő korai.
2012. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egyébként személyszerint nem értem ezt a : 'ne tiltsd a szexet úgy is meg teszi' hozzá állást. Szerintem ha egy lányt jól nevelnek, eszébe sem jut 14 évesen a szex. Amúgy nem ítélem el, meg barátja lehet, meg stb. Csak korainak tartom, meg érdekes pl kedves utolsó nekem van egy bnőm aki műkörmöt csinál ez is olyan dolog hogy ma délután elmegyek és megcsinálja ha kell..és hiába tiltja anya (egyébként nem tiltja az ilyeneket csak én nem állnám magamon)
2012. aug. 10. 09:52
 4/25 A kérdező kommentje:

Szóval azt is megtehetem ha akarom..

És lehet hogy nem ugyanazok a válaszolók de unalmamba gyakran olvasgatok itt és nem értem a szülők értékrendjét..

2012. aug. 10. 09:54
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer már feltettél egy ilyen kérdést nem?
2012. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
De képzeld, minden 14 éves gondol a szexre, mert tombolnak benne a hormonok. Az más kérdés, hogy nem mindegyik csinálja. Amúgy a műköröm 13 évesen tényleg túlzás, én 14-től engedném. Viszont örülnék, ha olyan viszonyban lennék később a lányommal, mint az általad elsőnek belinkelt kérdés írója.
2012. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Oké én értem, és igen volt már ilyen kérdésem csak rosszul fogalmaztam meg és sokan eltértek a tárgytól na mind1. Köszi a válaszokat ! :)
2012. aug. 10. 11:02
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

14 évesen mindenki a szexen gondolkozik. Főleg a mai világban. A szülők nem tilthatják, mert lehetetlen.

A műköröm látható helyen van és megtiltható. Szerintem mondjuk nem néz ki jól.

De épp ugyanúgy, ahogy egy műkörömshöz elmehetek, szólhatnék egy srácnak is, hogy ugorjon már be, aztán nyomjunk le egy menetet. Csak a második sosem fog kiderülni.

Mellesleg nagyon örülnék, ha olyan viszonyba lennék anyámmal, mint az első kérdező, de hát sajna nem jött össze.

2012. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem kell tiltani, hanem NEVELNI! igen, tombolnak a hormonok meg stb. De egy 14 éves lány ne szexeljen..

Engem is úgy neveltek, hogy mindent csak idővel tehetek meg és nekem ha anyum azt mondaná, kislányom nincs itt az ideje 14 évesen szexelni mert teherbe eshetsz vagy vmi...SÍPSZÓ!!!! Itt jön ez a rész: 'hát oké hogy 14 éves, de ha szeretik egymást, akkor had szexeljenek, lehet védekezni,ha felelősség teljes kamaszok, védekeznek, bla bla bla..' Emberek! Ez nem csak úgy megy. Bárhogy védekezhetsz, megvan a teherbe esés lehetősége..nem csak gyakorin hallok ilyen példákat: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Na ugye ők védekeztek, meg stb. És mégis aggódniuk kellett. Oké hogy vágyik rá megértem :) de várja már ki..

Nekem anyu 13 évesen nem hagyta a sminket..akkor útáltam! Aztán 15 évesen már ő tanította meg nekem hogy kell. Most megengedné hogy legyen fiúm, de nem akarom (15 és fél éves vagyok) de hamarosan lehet lesz még nem tudom...nekem is jó viszonyom van anyával :) de akkor sem engedte volna 14 évesen punk tum ez van!


Amúgy műköröm..háát anya szerint felesleges pénzkidobás meg én amúgy sem állom meg útálom azt is ha megnő..de ha nagyon kéne megengedné.. :))

2012. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeretnek senkit megbantani, de szerintem amit az elsö linkben az anyuka csinal az tipikus majomszeretetre neveles.

Mi az hogy igyis-ugyis megteszi? Könyörgöm 14 eves! Meg ha a 16-17 evellanyarol mondta volna akkor alairnam, oke. Nem csak felvilagositani kene,(bar sok helyen ez is hianyzik) hanem erkölcsöket is nevelni bele.

En is nagyon kivantam a szexet 13 eves korom ota. Meg is 16 voltam amikor elöször csokoloztam. 17.5 amikor elvesztettem a szüzessegemet. Eszembe nem jutott volna hogy 14 evesen tegyem meg!


Ami meg a mükörmöt illeti: 13-14 evesen inkabb foglalkozzon azzal hogy jo suliba vegyek fel. A körmeivel vacakolni raer 16 eves kora köröl is.


Voltak nekem is anno olyan osztaly tarsaim, akiknek idelye koran lettek megengedve hasonlo dolgok. Mire elertek a konkret kamasz eveiket, amikor mar jogilag is több szabadsaguk lett volna, kiegtek. Most 21-22 evesen 2-3 gyerekkel a nyakukban allnak sorban a segelyert.


Meg 1 Pl.: Mind ket szülöm dohanyzik. 3-an vagyunk tesok, de közülünk senki sem dohanyos.(probaltuk persze, ki nem?)

Mert amit szabad Jupiternek nem szabad a Kis Ökörnek!


Nevelni kellene, nem mindent megengedni, mert attol fel elvesziti a gyereke szeretetet.

2012. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!