Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tilos a szex (vetélés, és...

Ha tilos a szex (vetélés, és a méhlepény helyzete miatt), akkor a szexuális izgalom is káros?

Figyelt kérdés
Nem szexelhetünk, de mikor a férjemet kényeztetem én is nagyon kívánom a szexet. Ez nem káros a babára?
2010. jún. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! Csak a behatolás,de az sem káros csak ebben az esetben veszélyes.
2010. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a behatolás okozhat vérzést, hanem az orgazmus is, hisz olyankor a méhed egymás után többször is erőteljesen összehúzódik. Nem hinném, hogy érdemes kockáztatni! A szexnek nem csak a behatolásos változata nem ajánlott addig, míg a lepény feljebb nem kúszik, hanem az összes változat .(
2010. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj de megértelek. Mi is el vagyunk tiltva egymástól a Manó érdekében és a 21. hetet tapossuk. Többször volt álmomban orgazmusom különösen mikor kezdtem jobban lenni a 12. hét után. A doki azt mondta mindenféle szexuális irritációtól tartózkodjak...egyszer voltunk együtt mert eleinte még azt mondták csak a 14. hét után. Másnap véreztem és a sürgősségin kötöttem ki...akkor mindentől eltiltottak. Én is nagyon kívánom éppen ezért kértem a férjem, hogy ne kínozzon. Ha simizni szeretne az a hasam legyen. Nem akarom, hogy csókoljon, mert jaj végem van. Szenvedünk csendben a cél érdekében...
2010. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is el vagyunk tiltva és kb akkortól nem voltunk együtt amióta megfogant a babánk most 26 hetes vagyok nekem is volt már álmomban orgazmusom de annyira félek hogy nehogy baja legyen hogy az álmomat is megtanultam kordában tartani egyszerűen fel tudok ébredni mikor már nagyon forró a hangulat :-)))a férjem megérti persze szoktunk viccelni mert nekem dokinőm van és mondtam hogy egyik héten én megyek hozzá a másik héten a férjem amiért el tiltott :-)))mi már elvesztetünk egy 21 hetes babócát most nem szeretnénk ha emiatt valami baja lenne ezért ő sem panaszkodik tudja hogy nekem is jó lenne úgy mint neki így nincs téma belőle soha, bírjátok még ki egy kicsit
2010. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. Tudom, hogy az orgazmus és a behatolás az, ami veszélyes, ezért nem is szexelünk.

Konkrétan arra gondoltam, hogy mikor én is fel vagyok izgulva, az nem káros, mert ugye ez is vérbőséggel jár?

2010. jún. 11. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem káros a nemi izgalom a babára. Az orgazmus is csak az első 12 hétben okozhat gondot, a későbbiekben csa a behatolás veszélyes,
2010. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!