Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Azt, hogy egy 10,5 évvel idősebb fiúval járjon? A lány 16,5 a fiú pedig 27 éves lesz. Régóta ismeritek a fiú családját, így a fiút is. Én vagyok a lány, és kíváncsi lennék, hogy más szülők mit gondolnak erről. Még nincs köztünk semmi, de ha lenne is, nem feküdnék le vele, csak pár hónap-1 év után. Vagy még túl korai lenne? Normális fiúról van szó.
2012. aug. 14. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 26 éves férfi nem vár hónapokat az első együttlétre.

Bár még nem vagyok szülő, de ha az lennék, akkor nem tiltanám különösebben - gondolom felesleges lenne, plusz a saját kárán tanul az ember. Elmondanám az véleményemet, főleg azzal kapcsolatban, hogy mit akarhat egy 26 éves egy kamasztól.

20/l

2012. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy majdnem 27 éves már rég nem fiú! Hanem férfi akihez egy NŐ való nem egy kislány. De a szerelem vak, hát mit lehet tenni? Nem tiltanálak de biztos nem örülnék neki. Felvilágosítanálak a szexről ha addig még nem tettem volna és megbeszélném veled hogy semmi olyat nem kell csinálnod amire még nem vagy készen.
2012. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy férfinek te még inkább kislány vagy
2012. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
én ismerek olyan házaspárt, ahol a nő most 41 éves asszem ésa férje meg 10 évvel idősebb. 2 gyerekük is van. Szóval, miért ne?
2012. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
az egyik legjobb barátnőm ugyanígy volt! 2 éve együtt vannak!
2012. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nálunk már annyitól kiakadnak hogy ha a srác 20-21 ha 27 lenne ki lenne tekerve a nyakam. és h mért mert anyám és apám közt 11 év van és anyámat 17 évesen teherbe ejtette nem szerette anyámat de még is feleségül vette és nem szeretné ha én is így járnék, DE ugyanúgy egy 18-19 éves fiú is akarja azt mint egy 26-27 éves én most az én dolgaimat nézve nem tiltanálak főleg h nálatok még a szülők ismerik a férfit is, de légy résen ne engedj neki semmit ha nem akarsz sok szerencsét! :)

17/L

2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ennyi idősen hiába tiltanám, sokat nem érne úgyse. Épp csak előre sajnálnám, mert tudnám hogy rossz vége lesz, mert egy 27 éves férfinak semmit nem tud megadni egy 16 éves lány.
2012. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mikor 16 voltam,én is kavartam egy 27éves elvált férfival,felnőtt fejjel visszanézve,lövésem sincs,hogy mit látott bennem/én benne,mondjuk nem is volt hosszú életű a dolog..Annyira más világ voltunk,de kitudja,lehet,hogy ti nem...

Azt viszont én is elég elképzelhetetlennek tartom,h egy felnőtt ffi hónapokat,éveket várjon a szexre, a mai világban.

2012. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy 27 éves már férfi akinek mások az igényei,más az értékrendje,és mások a problémái,mint egy 16 éves tininek,nem vár hónapokat sem éveket a szexre,16 évesen pedig azért 1 évet nem ártana várni a szexszel,a helyedben elfelejteném,úgyis csak egy kis fellángolás és keresnék korban hozzád illőt.
2012. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Persze... amikor összejöttünk a párommal, Ő volt 17, én 33, és tegnap ünnepeltük a 15. évfordulót... ilyen is van...
2012. aug. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!