Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti kiakadnátok azon,...

Szülők! Ti kiakadnátok azon, ha kamasz lányotok rock/metál zenét hallgatna?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: http://www.youtube.com/watch?v=hzRqCM2QoiM

http://www.youtube.com/watch?v=Lsx5CiK1Z2s&feature=relmfu

de nem divatból hallgatom, csak ezek jönnek be nekem már 9 éves korom óta, apámnak nem igazán tetszik a dolog, azt mondja, hogy inkább hallgassak keresztény zenét, de azt nem szeretnék (amúgy vallásos vagyok), anyám meg nem igazán foglalkozik vele, ő elfogadja az ízlésemet.


2012. aug. 22. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
98%
Nem, én nem akadnék ki rajta egyáltalán, sőt, én is szoktam kemény rockot hallgatni az autóban, útközben még bömböltetjük is. ))) Azt utálnám viszont, ha úgy hallgatna rockot a lányom, hogy másokat zavarna vele.
2012. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
98%

Mint szülö irok: nálunk az volt a szabály, hogy mindenki olyan zenét hallgathat, amilyet akar, dse csak úgy, hogy akinek nem tetszik, annak ne kelljen szintén "élveznie", tehát vagy olyan halkan, hogy ne zavarjon mást, vagy pedig - ha hangosabban akarja - fejhallgatóval.

De ez nemcsak a gyrekre voantkozott, hanem ránk, szülökre is.

2012. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
mindig fülhallgatóval hallgatom (általában maximumon, így egy kicsit lehet hallani a zenét, de nem nagyon). Sajnos nálunk apám szokáása, hogy pl az autóban bömbölteti a techno zenéket. Anyum meg régi pop számokat hallgat, a többi testvéremnek meg még nincs zenei ízlése.
2012. aug. 22. 08:13
 4/73 anonim ***** válasza:
58%
Kedves elsö: az autóban bömböltetni a zenét igen veszélyes, mert egyrészt elvonja a figyelmedet a vezetéstöl, másrßeszt meg nem hallod a közlekedési zajokat. Hallgass hangosan zenét, de nem az autóban, mert azzal magadat ie veszélyezteted (ami magánügyed) meg másokat is, ami viszont már nem csak rád tartozik.
2012. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki,annak legalább van mondanivalója.
2012. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 chrishu ***** válasza:
92%
Hát én mint kamaszfiú metált hallgatok és az nem zavarja a szüleimet pedig power metaltól UNblackig(olyan mint a black csak általában keresztény szövegei vannak mutass meg egyet anyudnak, hogy keresztény zene:D) minden meghallgatok
2012. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
Én is vallásos családban nőttem fel, anyám meg apám szerette pl a Queen-t, Piramist, Eddát, meg ilyesmiket. Én azt hallgathattam, amit akarok. Apámnál mindig a disco!elektronikus zene/dj-k verték ki a biztosítékot. De ilyet szerencsére senki nem hallgatott. Utazásokkor Hobo szólt a magnóban. Szerencsére a zenében sok volt a közös pont.
2012. aug. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nálunk mindenkinél más :S Szóval apum b*zizza pl a Black Veil Brides-ot és az AFC-t (igaz az csak sima rock) és persze a Bullet For My Valentine-t is b*zizza, én meg visszavágok azzal h az ő zenéit mosógépfrekvenciának hívom, és ha Motionless In White-ot hallgatok vagy Snow White's Poison Bite-ot akkor azok ordibálós b*zik xD Apum még az osztálytársaimnál is rosszabb, mert azok legalább tudják, hogy nem emósok, nem b*zik, hanem metálosok (a legtöbb)
2012. aug. 22. 09:46
 9/73 anonim ***** válasza:
7%

IGEN!


Én 13 éves vagyok és ha lesz egyszer egy lányom akkor inkább elé rakom a FankaDelit meg a Hunniát de ilyet ne hallgasson én radikális zenét hallgatók sokszor mert ezeknek legalább van értelműk de ezeknek a szaroknak semmi!!!

2012. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Bring me the Horizon, Betraying the Martyrs, Till we Drop és egyéb nyalánkságok tartoznak a kedvenceim közé, de ezek mellett hallgatok indie zenéket is, pl Beirut, Manchester Orchestra, Artic Monkeys. Nos, nekem a szüleim egyiket se túlságosan szeretik, de engedik, hogy hallgassam, mert ez a személyiségem fejlődésének a része. Csak hogy idézzek:

Justin Bieber: "I got money in my hands that I’d really like to blow

Swag swag swag, on you", na ez aztán romantikus. Pedig ez a tinilányoknak való, az érzelmes meg a szép.

Ellenben: "Everything I touch turns to stone, so wrap your arms around me and leave me on my own."

Szóval mondd csak meg a szüleidnek, hogy ezek a zenék történeteket mesélnek és nagyon szép gondolatok vannak benne.

14L

2012. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!