Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a lányotoknak,...

Engednétek a lányotoknak, hogy a barátjánál ALUDJON?

Figyelt kérdés

15 éves lányom van, és elég csinos. Sok fiú odavan érte, megfütyülik az utcán, eléggé féltem. 1,5 éve van egy barátja, sülve-főve együtt vannak, de az a gond, hogy pár napja a két gyerek elénk - szülők elé - állt egy fura kéréssel. Szeretnék, ha a lányom nála aludna. Azt mondtam nekik, hogy meggondolom. Állításuk szerint szexről szó sem lenne - amit el is hiszek, hiszen többször is lett volna alkalmuk, mikor megtehették volna, a lányommal különösen jó a kapcsolatunk, bevallaná, ha erről lenne szó - csak szeretnének együtt aludni. Ti mit tennétek a helyemben?

38/N


2012. aug. 30. 08:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha valóban bízol abban, hogy nem feküdnének le, akkor gondolom miért ne?
2012. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Féltem a lányom, benne a bízok, a fiúban kevésbé. Nem tudom, hogy a lányom visszatudná-e őt tartani, ha olyasmi eszébe jut...
2012. aug. 30. 09:04
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem. És nem csak a szex miatt. 15 évesen még ez korai. Én egyezséget kötnék velük, hogy köszönöm az őszinteségüket, és később újra visszatérünk a témára, ha sseretik egymást, még együtt lesznek érettebb korban is. Én 15 évesen nem tartom elég érettnek egyik gyereket sem arra, hogy együtt aludjanak. Egy kapcsolatban az együttalvás szerintem elég komoly szakasz, felnőtteknek való, nem 15 éves gyerekeknek.
2012. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem, de ők nagyon szeretnék, Isten se tudja miért.
2012. aug. 30. 09:06
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok. Valamelyest egyetértek az utolsóval, de mint ő is tudja, nem lehet ilyen módon általánosítani. Ha a lányod elég érett, kezelni tudja a barátját, és valóban nem készül lefeküdni vele, bízhatsz benne, és bár az együttalvás elég nagy mérföldkő egy kamasz életében, én elengedném, bár meg kell valljam félteném, ha valóban nem bízok a barátjában. Ez a te döntésed, és (bocsi) a te felelősséged.:)
2012. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
NEM És én sem a szexel indoklom. Félteném attól, hogy érzelmileg korán kiég. De ha már mégis.... akkor aludjon a fiú nálatok.
2012. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem abban ne reménykedj, hogy nem lesz szex.

Ha behatolás nem is, mert azzal esetleg várnak, más biztos, hogy lesz.

Egyébként 15 évesen (szintén kb. 1,5) év járás után én ottaludtam a barátomnál. És igen, szexeltünk.

(Anyukám azért nem is tiltotta meg, mert egyrészt távkapcsolat volt, és ha nem alszok ott, alig tudunk találkozni, másrészt ha szexelni akartunk akkor bármikor megtehettük volna, nem kell, hogy éjszaka legyen...)

Egyébként nem lettem k.rva, nem égtem ki, nem lettem terhes sem, mert már akkor tudtam megfelelően védekezni.

Szerintem óvhatod a lányod, de ha akarják, úgyis megteszik.

2012. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Barátnőm 16 éves lánya, akiről azt gondoltuk a barátnőmmel, hogy tökéletesen megbízható szex terén, mert még gyerekes gondolkodású, télen lepte meg a barátnőmet azzal, hogy a fiúval, akivel már másfél éve jár, bizony jóideje együtt vannak, és most kicsit fél, hogy nem terhes-e. A fiúval azóta is együtt vannak, fogamzásgátlót is szed már, de az együttalvást nem engedik.
2012. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7%
én nem engedném még ráír az ilyesmivel
2012. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Az már egy nagy +, hogy elétek álltak, és engedélyt kértek. Valaki javasolta már az előzőekben, hogy a fiú aludjon nálatok.
2012. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!