Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a 17éves lányoto...

Ti engednétek a 17éves lányotoknak hogy a barátjánál aludjon, akivel már 9 hónapja együtt vannak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Én megengedném!

Engem is tiltottak,és annál jobban csináltam azt ami tilos volt!

Már nem kicsi,és 9 hónapja együtt vannak,biztos volt már szex,ilyenkor inkább a barátnője legyél,és ne az anyja,így könnyebb megbeszélni vele mindent,és ő is nyíltabb lesz!

2012. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem engeded, akkor is együtt lesznek, ha akarják. Amit éjszaka meg lehet csinálni, azt nappal is.
2012. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
egyértelműen igen!!
2012. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok!


32/N

2012. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
17 évesen már simán,
2012. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Igen, engedném
2012. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

Én nyugodtabb lennék, hogy nem egy "bokorban" vannak együtt. Ha valamit csinálni akarnak megoldják így is úgy is. A tinik (meg általában az emberek) nagyon leleményesek tudnak lenni. Jobb ha tudod, mintha titkolna dolgokat.

Viszont beszélnék vele (akármennyire kellemetlen mind a kettőtöknek) mégegyszer a fogamzásgátlásról.

Arról, hogy a "beteszem kicsit"-nek hatalmas következményei lehetnek, mert az már nem számít védekezésnek, hiába kerül fel utána az óvszer, akármit mond más, vagy a fiú. Ezt általában nem tudják (nem csak a fiatalok)

Vagy nem tudom, hogyan állsz szülőként ehhez a kérdéshez, de én valószínűleg elvinném nőgyógyászhoz, fogamzásgátlót íratni.


Ha viszont te vagy a lány, akkor csak okosan, odafigyelni, 100%-os védekezés nincs, de ha bután csináljátok akkor azaz 1% sokkal több lesz


[link]

2012. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekként mondom,hogy igen,engedném,és engedni is fogom,ha lesz gyerekem.Mert így is-úgyis megfogja oldani a szexet,meg még azt is,hogy ott aludjon a barátjánál.Mert például mondhatja azt is,hogy "anya megengeded,hogy ma este ott aludjak a barátnőmnél?"..és te ezt egyértelműen megfogod engedni,főleg akkor,ha ismered a szülőket és a barátnőt is.A barátnő már pedig falazni fog a lányodnak,úgy,hogy hiába hívnád fel a szüleit,mert úgyis a lányod barátnője fogja felvenni a telefont..:D igen,mi nagyon leleményesek vagyunk.Ugyan nekem nem kellett ezt így csinálni,de ha egyszer valamit anya nagyon nem engedne és én nagyon szeretném megtenni egy kicsit idősebb koromban,azt megoldanám,hogy megtehessem.:)MINDIG VOLTAK ÉS LESZNEK KISKAPUK!

DE!!

Ha anyának elmondom,hogy ott akarok aludni annál a fiúnál,akivel 9 hónapja együtt vagyok..és ő ne adj isten,megengedné..akkor jobban bíznék benne és minden egyes lépésemről tudna.És hidd el,jobban is vigyáznék magamra,és a normális keretek között maradnék.

A bizalom így érhető el:

Tudni kell rólam,hogy ismerek egy családot 5 éve.Ez a család 3 tagú.Egy anya,aki 30 éves,26 évvel fiatalabb,mint az én anyukám.Egy kislány,aki most lett 7 éves nem rég.Egy apuka,aki 32 éves.5 éve költöztek ide a faluba.Az anyukával nagyon jóba lettem,kicsit felnőttem az ő gondolkodási szintjére.Megértette velem,hogy anya csupa jót akar nekem,mikor azzal szekál,hogy mozduljak már ki a gép elől.Azelőtt,mielőtt megismertem ezt a családot,azt hittem,hogy csak szekálni akar vele.Aztán megértette szép lassan azt is,hogy bármit elmondhatok neki,nem fogja tovább adni,és bárki fiú jön,tőle kikérhetem a tanácsot.Ő olyan nekem,mintha a második anyám lenne:).. de igazából már lelkitársnak tekintjük egymást.Mindent elmondott magáról,tudja a nagy titkaimat és én is az övéit.


Igazából ilyen kapcsolatra vágynék a saját anyukámmal is..


16/L

2012. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
megengedném.
2012. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
96%

Természetesen engedném. Jó neveltetés mellett bármit engednék. És 9 hónap alatt mindketten levizsgázhattak szerintem. Megbíznék bennük, ottalvás során sem fog többet tenni, mint amikor esetleg a szülők nincsenek otthon...

Mellesleg volt már, olyan kapcsolatom, hogy tiltottak bennünket egymástól. Feltaláltuk magunkat. Volt kocsi, volt berendezett alsóépület, és akár utca is este... 23F

2012. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!