Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnőtt koromban lehet K*rva?

Felnőtt koromban lehet K*rva?

Figyelt kérdés

10 éves koromtól önkielégítést végzek.

Nem vagyok ...?


2009. júl. 27. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, de bárkiből lehet,akár belőled is,de az önkielégités nem jelent semmi ilyesmit.
2009. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj k-rva lenni!!!!!

Ne ebből akarj megélni.amúgy a két dolog nem függ össze,de ha felnőtt korodban szeretni fogod a szexet,akkor esetleg megfordulhat a fejedben ez a dolog,hogy előnyt kovácsolj a testedből.De szerintem azok a lányok,nők nagyon hamar kiürülnek lelkileg.

2009. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%
Az önkielégités az nem azt jelenti hogy k*rvaleszel haaz önkielégités az egy normális emberi dolog amelyik 13 év feletti ember aaztmondja hogy nem kivánja szerintem az beteg.. valakinél elöbb elkezdőthet.. tök normál és semmi köüze a k*rvasághoz
2009. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj az lenni. Nekem napi egy alkalom is fárasztó, ha huzamosabb időszakon át tart (mondjuk egy-két hétig), és nem is annyira élvezetes, ha olyan gyakran lennél valakikkel. Azt meg végképp nem bírom elképzelni, hogy egész álló nap! Szerintem amúgy a testük is tönkremegy bele, a túlizgatás tönkreteszi a n*mi sz*rveiket.
2009. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12
2009. aug. 3. 09:30
 7/9 anonim válasza:
Nem vagy az!Ez egy természetes dolog.Sok felnőtt is csinálja akik mondjuk egy kapcsoltat után nem akarnak mindenféle alakokkal összebújni.ez egy úgy mond pót cselekvés.Az igazi szexel még ráérsz.A k....-ság nem azon függ,hogy mikortól végzel önkielégítést.Embere válogatja.De gondolj csak bele tükörbe tudnál nézni?Én nem én biztos szemenköpném magam.Hát én ezért nem lettem az.
2009. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem elképzelhető, hogy van olyan aki élvezi a k_rvaságot, akkor miért ne? de ez nem válasz a kérdésedre, ez viszont annál inkább: lehetsz krva felnőttkorodban, kérdés csak annyi hogy akarsz-e?
2009. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy utcalány legyél! Még egy kicsit nőnöd kell, hogy megértsd a dolgokat úgyis.
2009. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!